Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 18 hetes kismama vagyok és...

18 hetes kismama vagyok és szinte mindig, a terhesség elejétől kezdve, fájnak a bimbóim. Nagyon kellemetlen. Meddig lesz ez ilyen?

Figyelt kérdés
Ha van rajtam melltartó azért, ha nincs azért. Mikor este levetkőzöm, szinte égnek, kőkemények, van hogy szinte lilára gémberedtek. Nem viszketnek, nincsenek kiszáradva, de fájnak nagyon. Ez mitől lehet? Normális?

2012. okt. 21. 09:20
 1/3 anonim ***** válasza:
33 hetes vagyok, és most is fáj a mellbimbóm. Ez a mell tejtermelésre, szoptatásra készülődésétől ilyen. Én szinte nem bírom ki melltartó nélkül, így vettem pár olcsó sportmelltartót, abban alszok éjszaka. Olcsósága ellenére meg is vagyok elégedve vele, jobb az anyaga, minősége (tiszta pamut, vastagabb anyagú), mint a fehérneműboltban vásárolt drágább szaténé.
2012. okt. 21. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A mell tejtermelésre való felkészülése? Húúú, akkor ez végig így lesz? Még a fájdalom maga hagyján, de a látvány, hogy annyira irritált, hogy lilásra színeződik, nagyon durva.Ha ez ennyire fáj, kicsit tartok tőle a szoptatás sem lesz teljesen fájdalommentes. Vagy nincs hozzá köze? Nagyon sokat gondolok rá, hogy milyen jó lesz amikor szopik a kisbaba, de kicsit tartok tőle, hogyha ez ennyire fáj már most, mi lesz akkor?
2012. okt. 21. 14:43
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem lesz folyamatosan erős a fájdalom, változó. Néha lecsillapszik, néha felerősödik. De az elszíneződésre készülj fel. Nekem már majdnem fekete. :( Meg a hónaljam is besötétedett nagyon. :(

Sajnos a húgomtól tudom, hogy az első perce az egyes szoptatásoknak fájdalmas. Ha pedig be is gyullad a mell, akár az egész.

2012. okt. 21. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!