Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normálisak az alábbi ultrahang...

Normálisak az alábbi ultrahang eredmények?

Figyelt kérdés

BPD:39mm

HC:139mm

AC:126mm

FL:23mm

Az interneten mindenhol az van fenn,hogy 18-20 centinek kéne lennie.nem pici a baba?

18 hetes a pici.


2007. aug. 30. 07:33
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia! A BPD a babád homloka és halántéka közti távolság.

A HC a fejkörfogat az AC a haskörfogat,az FL a combcsont hossza,Eggyik se a hosszát jelöli ugyhogy ne aggódj.A BPD pedig a 18.héten ha jól tudom 42mm -ig normális érték.Grat a babához egy 26 hetes kismama:)

2007. aug. 30. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Helyesbitek a BPD a két halánték közti távolság:)
2007. aug. 30. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem!

Én már olyat is olvastam, hogy 25-30 cm-nek kéne lennie, ennek ellenére, több olyat hallottam, hogy 12-14 cm valójában a gyerek.

Ne aggódj, ha gond lenne, az orvos mondta volna.

2007. aug. 30. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem pici a BPD jónak mondható, nekem 40 mm volt. A te picidnél is jó az érték. Továbbá az FL-t nézik, ami a combcsont hosszúsága. Nekem ebben az időben 1,9 mm volt, ezt is normálisnak mondták. Ne aggódj nem pici és ha az lett volna az ultrahangos orvos közli veled. Velem együtt volt ott egy nő a vizsgálaton, akinek mondta az orvos, hogy nem úgy fejlődik a baba, ahogy kéne, ezért visszahívták pár hét múlva újabb vizsgálatra. Hidd el azt mondja az orvos, ha valami rendellenességet talál. Nem minden baba egyformán fejlődik, láthatod, hogy az én kicsim combcsontja kisebb volt a tiedénél.

Sok sikert a kicsihez!

Üdv egy 37 hetes kismama

2007. aug. 30. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia.Èn most lépek a´t a 20.hétbe.kedden voltam ,orvosnál,az én babám 14cm ülömag.,BPD:4,5.,

FL:2,9.,

Szerintem is nyugodj meg,ha valami nem stimmel,az orvosod egyböl megmondja.

gratula a babához.

2007. aug. 30. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Bocs!

A 3. válasznál a nem helyett, igen akartam írni!

2007. aug. 30. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egyébként pedig érdemes megnézned a www.babaszoba.hu oldalt. Ott a 9 hónap rovatban meg tudod nézni hogy hányadik héten mik a jó értékek.
2007. aug. 30. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!