Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Második babámat várom.35...

Második babámat várom.35 hetes terhes vagyok. Lenne pár kérdésem ha esetleg valaki volt hasonló helyzetben! Segítene nekem?

Figyelt kérdés

Valahogy az egész terhességem más mint az első. Sokkal jobban érzi a testem a változásokat. Most félek egy picit nehogy a 37. hét előtt beinduljon a szülés. Tudom már elég érett, de azért mégis jobb ha minél tovább a pocakomban van :)

Egész végig savam volt nem tudtam enni. Viszont 4 napja szerintem lejjebb ment a hasam mert újra van étvágyam. Kb. egy időbe ezzel beindult a "fészekrakó" ösztönöm is. Sokkal aktívabb vagyok, két napja picit lágyabb és több a széklet (pedig nem eszek olyat), sokat fáj körbe a derekam, hüvelyem meg a végbelemet is nyomja sokszor a babóca, jósló fájások eddig is előfordultak, de tegnap este kb. 1 órán keresztül ismétlődött.

Hasonló tapasztalatok? Vajon közel lehet a szülés?? Mindenhol azt olvasni ezekre a tünetekre, hogy akkor már sok nincsen, de hátha van aki megcáfolja ezt nekem :)



2012. okt. 24. 10:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Jöttem cáfolni:)) második terhességemnél már a 33-34 héttől éreztem ezeket amiket Te, sőt minden nap sok jóslóm volt, emelt adagban nyomtam a magnéziumot.38.héten szültem, szinte semmit nem vajúdtam, szokásos jóslókkal mentünk be , ahol közölték ,hogy pár óra és itt a baba, rejtett vajódásom volt, ami azt jelenti hetekkel előtte már szépen lassan beindult a vajúdás, ezért volt a sok jósló:) kaptam beöntést, pihentem két órát aztán jött egy hatalmas fájdalom, toltam hármat és kint is volt.A lepényem már a 30.héttől harmad fokban érett volt, kaptam tüdőérlelőt is mert magas volt a vérnyomásom és veszélyeztetett voltam még is csak a 38.héten jött a bébikénk:)
2012. okt. 24. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Jó volt ezt olvasni :)

Lehet csak a közelgő erős front okozza ezeket a tüneteket nálam!!

Köszönöm a válaszodat!!!

2012. okt. 24. 11:48
 3/4 anonim ***** válasza:
Szívesen:) na igen a front is lehet ilyen hatással:)
2012. okt. 24. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem az utolsó egy hónapban voltak napok, mikor kb. 2 órán át voltak jóslóim. A fiam az első ilyenhez képest egy hónapra született.
2012. okt. 25. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!