Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Angliában élő anyukák, mennyir...

Angliában élő anyukák, mennyire "divat" odakint a terhesvitamin szedése?

Figyelt kérdés

egy előző kérdés alapján merült fel bennem a kérdés, ha már nálunk ez ekkora port kavar... :)


(a kérdés ami miatt érdekelne: http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes.. )


2012. okt. 26. 15:54
 1/3 anonim ***** válasza:
bar en nem angliaban elek ,de kulfoldon. Itt nekem csak annyit mondott a vedono hogy D vitamint jo ha szedek mert itt kevesebb a napsutes, na meg kalciumot, fogaim epsege miatt. szoval itt nem ajanljak lepten nyomom. En vettem terhesvitamint mivel abban van D vitamin is, de igazabol nem hiszem hogy az aki nem szed vitamint annak a gyereke beteg lesz. a baba ugyis elveszi ami neki kell.
2012. okt. 26. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia


En itt elek Anglian=ban. Mikor tavaly kiderult h terhes vagyok elmentem a dokihoz, aki folsavat irt ki es mondta h a 12. hetig szedjem ha meg nem szedek folsavat. de addigra en mar szedtem a terhesvitamint. 36. heten hagytam abba. Nem szuletett sem beteg sem tulsulyos gyerekem tole

2012. okt. 30. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia


angliaban elek, es fel evvel a teherbeeses elott mar szedtem a kisama vitamint.A hazidokim azonnal irta fel a folsavat hiaba mondtam, hogy szedem a kismamavitamint.A vedononek is benne volt az elso kerdesei kozott.

Akit ismerek mindenki szedett kismamavitamint.

2012. nov. 2. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!