Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesen lehet fogorvoshoz menni?

Terhesen lehet fogorvoshoz menni?

Figyelt kérdés
mert még csak 4 hetes lehetek . már késik. de clostit szedtem a tesztem pozitiv.de még csak később kell elmennem a dokhoz ultrahangra. fáj a fogam mert jukas. nemtudom ott itcsinálnak mert még nemvolt jukas fogam sőt még fogorvosnál is a gyerekkoromban voltam mikor a tejfogamat huzták.mit tegyek?
2008. máj. 21. 18:43
 1/7 anonim ***** válasza:

Mindenképpen menj el orvoshoz, mert egy lyukas fognak is lehetnek szővődményei (nem a terhességgel kapcsolatosan). A fogorvos egyébként tudja, mi a teendő ilyenkor. Én is járok rendszeresen.

24 hetes kimama

2008. máj. 21. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mindenképp menj el dokihoz, és mondd meg neki, hogy babát vársz, ő tudni fogja, hogy ilyenkor mit tehet a fogaddal. Ne aggódj!
2008. máj. 21. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
de az érzéstelenitő inekcio beadhato ilyen korán? mert nekem aztmondta a háziorvos hogy ilyenkor még nemszabad semmilyen gyogyszert sem szedni mert ilyenkor alakul ki mindene.
2008. máj. 21. 18:51
 4/7 anonim ***** válasza:

szia!!

igaz, hogy mi 8 hetesen voltunk, de többször is. én szóltam, hogy babám lesz és szintén lyukas fogam volt, nem is egy. ettől függeétlenül beadta az érzéstelenítőt és semmi bajunk nem lett!! azóta már dokinál is voltunk, apicivel is minden rendben!!

2008. máj. 21. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia,szerintem menj el fogorvoshoz.Én is rendszeressen járok.8 hetes voltam mikkor szétörött a fogam,és kaptam egy gyenge inekciót.A fogorvosnak van ilyen fújatós valami,nekem azt használja ha nem nagy a lyuk a fogamon.De most így terhesség végefelé úgy elkeztek romlani a fogaim,hogy 2 hete lett megcsinálva,és megint van 6 rossz.Nekem a fogorvosom most azt mondta nem nyul csak szülés után a fogaimhoz,vagy ha csak igen fog fájni.Remélem kibírom.üdv 37 hetes kismama
2008. máj. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
a rossz fogak koraszüléshez vezethet,a védőnénim szerint
2008. máj. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Azonnal menjél fogorvoshoz és tömesd be.Szurit is bátran kérhetsz,mert ez egy tévhit,hogy nem lehet!
2008. máj. 22. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!