Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik! Ti mit éreztek,...

Kismamik! Ti mit éreztek, mikor valaki megsimogatja a pocakotok legyen az bármekkora?

Figyelt kérdés
A párom simogatásánkívül nekem minden egyes érintés rosszul esik, még az anyukámé is. Tudom, hogy nem üti meg, meg hogy kedvességből nyúl oda, de nagyon rossz érzés a lelkemben.
2009. aug. 10. 13:05
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
93%
Szia!Én is igy vagyok vele ahogy te.A párom simogatását élvezem,de ha más akarja megsimizni nekem is rosszul esik.El is huzódom tőlük.Ne simogassák.
2009. aug. 10. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Hogy szóljak a saját anyukámnak? Nem szeretném megbántani:(
2009. aug. 10. 13:17
 3/17 anonim ***** válasza:
93%

Nekem ugyanez az érzésem. Nem tudom, miért, de idegesít, ha bármi a férjemen kívül hozzáér, vagy közeledik hozzá! Sajnos még anyukámtól is "rossz", de neki nem akarom megjegyezni, mert nem szeretném ezzel megbántani, mert tudom, hogy nagyon várja már...

Amúgy nem tudom, mitől van, nyilván az anyai ösztön!

2009. aug. 10. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
93%

Előző vagyok. Ahogy írtam, én nem fogok szólni érte anyunak. Ha belegondolom magát a helyembe, mégiscsak a kislányának lesz babája, és örül neki, várja az unokát, ezért már most "kapcsolatba" akar vele lépni.

Inkább kibírom azt a pár másodpercet.

Amúgy pontosítok: ha simogatják, csak az zavar nagyon, ha csak ráteszi a kezét mozdulatlanul, az annyira nem.

2009. aug. 10. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
90%

Megint előző vagyok.

Bocs, csak kicsit össze-vissza írok, szóval ha ...ha belegondolom magamat az Ő helyébe... (így akartam, de fordítva sikeredett) :-)

2009. aug. 10. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
93%

Szia!

Én is ugyanígy vagyok vele. Persze erőt veszek magamon és próbálok hozzászokni, de nagyon furcsa. Én ezt azzal magyarázom magamnak, hogy ők sosem "nyúlkáltak" a hasamhoz, és ezért nem tudok mit kezdeni a helyzettel.

De megértem, hogy ők is részt akarnak venni benne, hisz szeretnek és a babát is nagyon várják.

2009. aug. 10. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Persze anyunak, tesóknak én sem szólok, hogy ne már, de mikor az ötödik szomszédasszony nyúlna oda, akkor hátra lépek, még csak 1x fordult elő ez a szitu. Biztos az anyai ösztön, mi lesz később, ha már nagy lesz a pocak, akkor aztán végképp mindenki fogdosni akaraja:(

Köszönöm a válaszokat, megnyugodtam, hogy nem csak én vagyok nyafka

2009. aug. 10. 13:34
 8/17 anonim ***** válasza:
95%
Ahogy nő a pocakom, egyre inkább azt tapasztalom, hogy most már köszönés helyett az az első, hogy elkezdik fogdosni a hasam. Nekem ez nem tűnik kedvesnek. Én sem fogom meg mások hasát. Értem én, hogy ők a babát akarják simogatni, de még egyáltalán nem mozog úgy, hogy érezni lehetne, ezt viszont nem nagyon értik meg.
2009. aug. 10. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
95%
Sziasztok.Én szinte már nem is szeretek közösségbe menni ,mer "mindenki" a kerekedő pocakomat akarja simogatni kérdés nélkül. Még anyukámat elviselem, mert persze az ő lánya vagyok.De anyósom érintését már nagyon nehezen viselem, mégsem merek neki szólni, nehogy megsértődjön.És ez még mind semmi. A munkahelyen a kolléganők, sőt még az ügyfelek is. És nem veszik észre magukat, mikor odateszem a kezemet, vagy elhúzódok tőlük. A férjem meg azt mondja, ne legyek már ilyen "finnyás". De akkor is, az én pocakomat ne simogassa senki. És örülök neki, hogy nem vagyok ezzel egyedül.
2009. aug. 10. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
93%
Jó hogy feltetted ezt a kérdést én nem mertem mert féltem a beszólásoktól, de látom abszolút nem vagyok egyedül. Ez azért jó érzés:) Tehát te sem vagy egyedül az érzéssel:) A páromon kívül senki érintését a pocimon nem tudom elviselni.
2009. aug. 10. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!