Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Csináltak ultrangot és csak a...

Csináltak ultrangot és csak a petezsákot látták, de minden rendben van a baba körülményeivel. Hány hetes terhes lehetek akkor ha még nem látni a babát?

Figyelt kérdés

2012. okt. 28. 08:41
 1/7 anonim ***** válasza:
5-6 hetes.nekem 7 hetesen már volt baba az uhn.
2012. okt. 28. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Velem is ugyanez volt. Akkor azt mondta a doki, hogy 5 hetes. Csak hasi uh volt. Két hét múlva már látszott szépen, szívhang is volt, és 8 hetesre becsülték :-)
2012. okt. 28. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
nekem hüvelyi ultrahangot csináltak, de semmit nem mondtak csak annyit, hogy korai terhesség és 3 hét múlva menjek vissza. Meg azt, hogy jó helyen van a petezsák és nincs folyadék vagy mi.
2012. okt. 28. 08:57
 4/7 anonim ***** válasza:

Ezen az oldalon utána tudsz nézni.

[link]

2012. okt. 28. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszi
2012. okt. 28. 09:08
 6/7 anonim ***** válasza:
én 5 hetes terhes voltam amikor orvoshoz mentem. Hüvelyi ultrahanggal vizsgált meg, egy kis "bab szerű élőlény" volt látható, aminek a szívpulzációja is kivehető volt. Lehet hogy ez mindenkinél más. Az 5 hetet úgy értem, ahogy az orvos számolta, vagyis 5 eltelt hét, tehát már a 6. hétben jártam, csak az még nem telt el.
2012. okt. 28. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én pont öt hetes voltam amikor az első hüvelyi uh-t csinálták és akkor azt mondták hogy 4 mm-es felritkulás látható. Tehát nekem még petezsákról sem beszéltek bár lehet hogy ott volt. 11 nap múlva kellett visszamennem akkor voltam 6 hetes és 4 napos akkor már volt szívhang.
2012. okt. 28. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!