Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 19 hetes kismama vagyok. Az...

19 hetes kismama vagyok. Az gond, hogyha néha kicsit sokat gyalogolok? Mert ma gyalog mentem a városba vásárolni, és kicsit fájt alul a hasam.

Figyelt kérdés
2009. aug. 10. 16:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem mindig fájdogál alul a hasam, ha gyalogolok, csak nagyon lassan tudok sétálni. Valószínűleg úgy fekszik a nyuszifül, hogy valamit nyom ilyenkor.
2009. aug. 10. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

én végig sétáltam a terhességem.15perces séta reggel, délután vissza.este kutyával fél óra.

persze az utolsó hetekre 30percesek lettek a 15percek.

:)

szépen,lassan ahogy jól esik.azért kell a mzgás is.

sok boldogságot

12hós kisfiú anyukája

2009. aug. 10. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én is rengeteget sétáltam,végig egyedül voltam,magam jártam vásárolni,háztartás,orvoshoz gyalog...stb.nem is sorolom...

Az egyetlen hátránya,amit érzek,hogy minden második éjjel begörcsöl a lábam.


40 h

2009. aug. 10. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is szokott álul fájdogálni séta után! És nem is kell sokat gyalogolnom, hogy fájjon! Főleg akkor fáj, ha gyorsabban megyek!
2009. aug. 10. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én ezt az érzést úgy írtam le a dokinak, hogy ha többet vagy gyorsabban gyaloglok, alul úgy fáj a hasam, mint mikor a tornaórán futunk és az oldalunk kezd el fájni. Erre azt mondta, hogy nem baj, természetes, a babótól van: a gravitáció miatt. Úgyhogy ilyenkor nekem is muszály lassítanom, ez csak akkor gáz, ha a párommal megyek, mert ő nem tud olyan lassan bandukolni :o)
2009. aug. 11. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!