Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy tudtok aludni? (nagyobb...

Hogy tudtok aludni? (nagyobb pocakosok)

Figyelt kérdés

eddig minden rendben volt, megtaláltam a kényelmes pózt. de 2-3 napja órákat forgolódok, sehogy sem jó. pedig még nem is hatalmas a pocim (inkább még a pici kategóriába tartozom). idegesít, ha összeér a lábam. nem tudom felhúzni, mert nyomom a pocakom, hason alvás ugye kicsukva. háton sem kényelmes, elkezd fájni a derekam egy idő után. (nem panaszkodok, csak leírom, hogy hogy nem jó-sehogy).

nektek van valami tuti póz az alváshoz, ami bevált? azt nem is kérdezem, hogy szenvedtek e vele, mert gondolom igen :)

23 hetes kismama



2012. okt. 29. 12:31
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Hát én most 36 hetes vagyok, és küszködöm éjszakánként. :) Csak az oldalt alvás megy, se hát ugye a has eleve kizárva. Ha viszont oldalt alszom és a térdeim fel vannak húzva, sokszor azt érzem, hogy csikizi a lábam, mert ugye összeér, szóval oldalt alvásban is csak szinte nyújtott lábbal jó. Szóval nem minden az ha pózok kényelmetlenek, de még ő is mocorog. :) De sebaj élvezem, már úgysincs sok, kicsit sajnálom is. Sajnos mindenkinek magának kell ezt kitapasztalni, hogy mi az ami kényelmes. :)
2012. okt. 29. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

meg tudom érteni azt amit átélsz :) én úgy alszom hogy a lábam közé és a pocakom alá gyömöszölöm a takaróimat (2vel alszom) és akkor kényelmesebb, csak akkor meg fázom és páromtól veszem el a takarót :) 1 takaró nem elég, mert az nem elég vastag, 2 a tökéletes :D


32 hkm

2012. okt. 29. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

én párnázom magam mindenhol :D szegény párom már oda sem tud bújni hozzám, annyira el vagyok barikádozva a párnákkal :)

a legújabb most az, hogy a kislányom rájött, hogy éjszaka is lehet rugdosni, szóval ez sem könnyíti meg az éjjeleket, de ezt a részét legalább szeretem, és nem kínlódásnak élem meg :)

2012. okt. 29. 13:02
 4/6 anonim ***** válasza:

Teljesen megértem amiről írsz:), nekem kb a 20.héttől kezdődött, csak oldalt tudok aludni, de akkor is fél óránként oldal cserét kell csinálnom, mert a forgóm nagyon fáj, olyan mintha növőgörcsöm lenne:)! A kedvencem az mikor végre megtalálom a megfelelő pózt és akkor a kicsilányom gondolja úgy h nem jó...vagy én nem is tudom, de olyanokat rúg h már fáj! A bordáimat feszegeti:), de imádom!!!

Amivel kicsit könnyebb nekem az a szopi párna..., azt becsapom a lábam közé és elvagyok egy darabig!


32hkm.

2012. okt. 29. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!!

Én a szerencsés kategóriába tartozom, ugyanis én már ugyan nem nagy hassal vagyok, de én még a szülés előtti éjszaka is olyan jót aludtam, hogy hihetetlen. Csak kitartást tudok kívánni!

3 hós lányka anyukája

2012. okt. 29. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia! Én is körbepárnázva alszok has, derék és két láb között egy-egy. A párom nem tud hozzám bújni éppcsak a fejemet tudja cirógatni a kezével annyira el vagyok barikádozva:-) Gyakran kell oldalt váltanom és olyankor fáj is derekam hasam amíg megtalálom az új helyem de sokszor akkor meg a kis uraság veszi kezelésbe a dolgokat bent mert nem tetszik neki valami. Nagyon nem tudok mást ajánlani mint ezt a párnázást de ezzel is csak kényelmesebb nem pedig kényelmes. 30hkm
2012. okt. 29. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!