Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 13 hetes 4D-n már lehet fiús...

13 hetes 4D-n már lehet fiús vagy lányos a baba arca?

Figyelt kérdés
2012. okt. 31. 12:08
 1/6 anonim ***** válasza:
nem majd 26-30 heti vizsgálaton nagyjábol látni fogo:) derre ne alapozz mikor még zsirréteg sincs a pofikáján most még
2012. okt. 31. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A 21 hetes 4D UH-n teljesen kivehetetlen volt még a kis arca, de megmutatta a nuniját, így tudjuk, hogy kislány. Az arcát azóta se mutatja a kishercegnő.

34hkm

2012. okt. 31. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Még egy újszülöttnek sincs fiús vagy lányos arca szerintem.
2012. okt. 31. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mi most voltunk 13 hetesen,de egyáltalán nem lehetett megmondani mihez hasonlít az arca.Én kislányt érzek,de kitudja.A nővér is mondta hogy még nem lehet megmondani fiú vagy lány
2012. okt. 31. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én pont tegnap voltam 13 hetes és tegnap voltunk 4D-n..még nincs jellegzetes fiús vagy lányos arca..félreértés ne essék,imádom a babámat,de még inkább egy kis ufóhoz hasonlít a feje :)

Egyébként nekünk azt mondta az Uh-os,hogy nagy valószínűséggel kisfiúnk lesz,mert látott herezacsi szerűséget és kukit :D

2012. okt. 31. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Azzal nem értek egyet hogy még egy újszülöttnek sem fiús vagy lányos az arca, mert nagyon sok kifejezetten lányos babát láttam már, csókos szájakkal, lágy vonásokkal, stb.


És 4D-ben is simán lehet látni ha mutatja az arcát, csak 13 hetes képeket nem nagyon láttam még fiú-lány bontásban, ezért érdekelt a dolog.

2012. okt. 31. 15:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!