Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kétségbe vagyok esve.20+1...

Kétségbe vagyok esve.20+1 hetesen voltam u. h, a babával minden ok, de a placenta mellsőfali alsó pólusa a belső méhszáj szélét eléri. Tapasztalatokat szeretnék, h feljebb ment-e a lepény?

Figyelt kérdés

AZt mondta a doki, h ha nem megy fel a 26. hétig akkor bekell feküdnöm, meg, h elkezdhetek spontán vérezni.


Illetve lehet-e így hüvelyi uton szülni?


2009. aug. 11. 10:32
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem is mellső fali placentám volt, méhszájhoz közel. Semmi aggasztót nem mondott nekem a doki, aztán később már a papíromon se szerepelt. A természet tudja a dolgát , emelkedni fog! Ha pedig mégsem (és nem a dokival akarok ellenkezni, mégiscsak ő járt orvosira) akkor az nem feltétlenül jelent vérzést. Viszont "lentmaradó" lepénnyel magasabb a százalékos esélye, hogy császár lesz inkább...

2009. aug. 11. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem a 19 héten nemhogy elérte a méhszájat, hanem teljesen elfedte. Semmi tünete nem volt, UH-n derült csak ki. 5 napot voltam kórházba, azóta nem dolgozhatok, de soha semmi tünete nem volt, csak vigyázni kellett magamra. És persze no szex:(

Most 35 hetes vagyok, de már a 28 hetes UH-n is arrébb kúszott, szóval per pillanat úgy néz ki, hogy nem is császár lesz.

Csak tényleg kíméld magad és nem lesz gond.

2009. aug. 11. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem is mellső falon tapadt,részben fedte a méhszájat.Aztán feljebb ment.Nyugi,ne idegeskedj,ha be is kell feküdnöd,jó kezekben leszel.Reméljük neked is felhúzódik.


Minden jót!


40h

2009. aug. 11. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi lányok,egy kicsit megnyugodtam.

Nyugodtan írjatok még!!!!!!!

2009. aug. 11. 12:06
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia. Nekem is a 18 heti uh-on még részben elfedte a méhszájat,a 22héten voltam újra, akkor már egy picit sem volt rajta, feljebb húzódott.Biztos neked is feljebb megy majd.

boldog babavárást.

2009. aug. 11. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!