Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 37,7 fokos lázam van, az 5....

37,7 fokos lázam van, az 5. hétben vagyok, aggodjak? Bevegyek rá valamit?

Figyelt kérdés

2012. okt. 31. 16:10
 1/10 anonim ***** válasza:
Ne aggódj nem tesz jót,és igen vegyél be gyógyszert! Ne várd meg még magasabb lesz. A láz nagyon ártalmas!!!
2012. okt. 31. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Nem kell semmi, ez nem láz, csak hoemelkedes. 38 felett kell csillapítani. Ha aggodsz, tekerj vizes ruhát a csukodra, bokadra, az csökkenti a test hőt.
2012. okt. 31. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
25%

A láz pont hogy jót tesz amíg nem megy magasabbra míg 39 fokos. Addig csak virus okozta megbetegedés és a szervezet védekezik.

ha 38 fölé megy és nagyonm rosszul érzed magadat akkor estére vehetsz be de csak paracetamul tartalmu gyógyszert.

habár ennek sem biztos hogy nem ártalmas az elsö 12 hétben.

ami biztos hogy a baba minden szerve az elsö 12 hétig alakul ki. ekkor egy egy fertözés miatt, vagy kémiai behatás miatt lehet elváltozás és már eleve hibásan fejlödik ki. persze nem minden esetben de én inkább nem kockáztattam és nem vettem be semmit.

2012. okt. 31. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Harmadik miért írsz marhaságokat???

Kedves kérdező nyugodtan vegyél be gyógyszert ha lázas vagy! Lehet hogy 37,7 még csak hőemelkedés,de én meg azt nem várnám meg hogy feljebb menjen!

Ezt érdemes megnézni,főleg 3:30perctől http://www.youtube.com/watch?v=3z8jowF9kCU

1#voltam.

2012. okt. 31. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%

Kedves első! Inkább te beszélsz oltári nagy baromságot! A harmadik tök jól írt mindent!


Kérdező! Nehogy vegyél be gyógyszert! 38 alatti hőmérsékletnél nem beszélünk lázról! Mielőtt lefekszel, mérd meg újra és csak akkor csillapítsd ha 38 felett van! Amúgy többet ártanál a gyógyszerrel!


2 hónapos kisfiú anyukája

2012. okt. 31. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Kedves 5-ös akkor nézd meg a videót amit linkeltem mielőtt hülyeséget írsz te is......
2012. okt. 31. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Tényleg nem kell 38 fok alatti lázat csillapítani, ez csak hőemelkedés. Pihenj sokat.
2012. okt. 31. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ne foglalkozz vele (de azért feküdj vagy legalább ülj le) és ha nagyon aggaszt hívd fel a dokit (csak hogy megnyugtasson) és ne stresszelj
2012. nov. 1. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Na ilyen ügyben ezért nem a gyk-en kell tájékozódni. Bár az orvosok is tudnak néha nagy hülyeséget mondani.

A láz, főleg ebben a korai szakaszban nagyon ártalmas lehet.

Egyébként volt itt egy hasonló kérdés, a kismama lázas volt az első hetekben, és fejlődési rendellenességgel született a baba.

Én is így jártam, elkaptam egy vírust kb 4 hetes terhesen, lázas voltam, és elhalt a babám.

Kérdező, ez nem játék, vegyél be panadolt, azzal biztosan nem árthatsz, a lázzal viszont igen. Igaz, hogy ez csak hőemelkedés, de a babának már ez is sok, ráadásul bármikor feljebb mehet.

2012. nov. 2. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, különben bevettem a panadolt és másnapra vissza is állt a höm a szokásos 37,0 ra..

(Egyébként voltam én orvosnál erös hasmenéssel és hányógörcsökkel, de akkor még nem volt lázam és így nem is kérdeztem töle hogy ha lenne mit tegyek... ezért kérdeztem töletek, hátha van valakinek tapasztalata)

2012. nov. 2. 08:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!