Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 18. hétig hány kg-ot híztatok,...

18. hétig hány kg-ot híztatok, vagy kb mennyi a normális?

Figyelt kérdés
Egyelőre még csak 1kg ingadozik rajtam oda-vissza, van hogy 1kg-al könnyebb is vagyok a kiinduló sùlyomhoz képest. Nem spòrolok a kalòriával, sajnos ölni tudnék az édes dolgokért. :) Màsok sem híztak a 18.hétig vagy tekintsem szerencsésnek magam? Amúgy erősebb alkatù vagyok és àltalàban a viztől is hìzom így most megvagyok lepődve. :)
2012. nov. 2. 18:04
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon szerencsés vagy!

Nálam a 18. héten már kb 9 kg volt pluszban :(

Magam sem értem hogyan mert én meg eddig pont az ellenkezője voltam, mint Te, semmitől nem híztam és nagyon vékony voltam.

Már csak abban reménykedem, hogy nem ebben az ütemben haladok tovább...

2012. nov. 2. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Első babámnál plusz 4 kilónál jártam, 20 hetesen plusz 5 kilónál. Ettem amit csak megkívántam (fiam volt így sültkrumplit sült kolbászt ilyesmiket kívántam az első 12 hétben..nem egy diétás koszt..)

A második babámnál semmi kívánósságom nem volt, panaszom se így 18 hetesen olyan plusz 3 kilónál jártam.

A harmadik babámmal iszonyú rosszul voltam így az első 12 hétben 4-5 kilót fogytam, ezért 18 hetesen még minuszban voltam a kezdő súlyomhoz képest.

A végére 14 kiló jött fel, ebből 4300 gramm volt a baba.

2012. nov. 2. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is erősebb alkatú vagyok. Jelenleg 17+4napos vagyok és egy dekát se híztam ellenkezőleg fogytam 3-4kg. :)
2012. nov. 2. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

szia! én 19 hetes vagyok és fél kilót híztam. 178cm vagyok és 58 al kezdtem, most 58,5 vagyok. sose voltam hízékony, pedig most megy minden finom, és szinte egésznap képes lennék enni:). Most egy hete nasira is tepertökrémes kiflit ràgcsàlok retekkel, úgyhogy nem diétàzok...:)

Boldog babavàràst!

2012. nov. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

22-ig hetig 1,5 kg -t hiztam. 55 kg-rol indultam:)

Most 33 hetesen tartok +9 kilonal.

Remelem mar nem fog sok feljonni:)

2012. nov. 2. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Vékony és relatív magas vagyok.Hízásra nem hajlamos.


Első kettővel 15kilót híztam (nem tömtem magam és édességet se kívántam).3.5-4kilós gyerekeim születtek.

Most a 20.hétig 5kilót híztam.

Hozzáteszem a melleim x2 akkorák lettek,nem csak a pocim nőtt:)

2012. nov. 3. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!