Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 15 hetes terhesen kezdődő...

15 hetes terhesen kezdődő gombás fertőzés amit bakteriális fertőzés váltott ki, zárt méhszáj aggódjak?

Figyelt kérdés
2 napja van erős folyásom,ma elmentem az ügyeletre és ezt állapította meg.3 napos canesten kúra utána még 5 napos kúpkúra a bakteriális fertőzésre.Szóval a gombás fertőzést időben elcsíptük,a bakteriális nem tudom mikor kezdődött,de most már kezelve lesz.A babát nem vizsgálta meg,csak hüvelyi vizsgálat volt.Így hogy állapította meg a bakteriális fertőzést?De ha tényleg az van aggódjak,vagy felesleges?
2012. nov. 3. 17:35
 1/2 anonim ***** válasza:

Terhesen sokkal érzékenyebb az ember az ilyen fertőzésekre, nem egy kismama szenved ezzel.

nekem kétszer jött elő terhesen, kaptam rá kúpot és kenőcsöt, nem volt semmi gond belőle!

Aztán a szülés előtt is mondta a doki, hogy úgy látja van valami, így a babám kapott volna születése után injekciót (de végül sajnos császárom lett, így elkerülte a lánykám a szurit), én viszont kaptam utána még egy kezelést.

Amúgy tök egészségesen született a lányom, most már 2 éves.

S azóta nekem sincs semmilyen fertőzésem.

2012. nov. 3. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem Kliont írt fel,de csak rosszabb lesz.Szétmarta a nyálka hártyámat.Csípet rettenetesen.A védőnőm azt mondta ne használjam csak a canesten kenőcsöt.Attól jobb lett,de mindig visszajön pedig nagyon figyelek mindenre.
2012. nov. 4. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!