Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pozitív a kombinált tesztem....

Pozitív a kombinált tesztem. Valaki valami megnyugtatott tud?

Figyelt kérdés

A kombinált teszthez a vért a 9 hét 4 napján vették le. Ultrahang 12hét 6napján volt.

Etnikai csoport: Kaukázusi ( nem értem én magyar vagyok fehér az nem európai?)

Anyai testsúly:79kg(3mal kevesebb voltam)

magasság:168cm( 160cm vagyok)

Idegességembe nem jól mondtam..

Szabad: 2,555 MoM

PAPP-P: 0,389MoM

Nt: 2.3mm

orrcsont megvan


30 éves elmúltam

Down-ra a kockázat: 1:209


Két hét múlva megyek aminóra. Mit ne mondjak egy ideg vagyok az eredményeim miatt..

Nem kívánom az ellenségemnek sem ezt.

Valaki tud valami biztatót mondani nekem. Megígérem ha túl leszek ezen megírom mi lett az eredményem.



2012. nov. 4. 10:46
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
OFF Európai mint etnikai csoport nem létezik, azokat nevezik kaukázusinak.
2012. nov. 4. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%

szia!


nekem a kombinált teszthez a vért a 12. héten vették le amikor csinálták az uh-t!!

én azt mondom h csináltasd meg újra az egészet,és most figyelj oda az adatokra!!!

2012. nov. 4. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
74%
Nekem 1:120 volt az integrált teszt eredményem(35 éves voltam).Amniot csináltattam,kiderült minden oké.Ma már 4 éves múlt a kisfiam(természetesen semmi baja),és 5 héttel ezelőtt született egy makk egészséges kislányom is.Minden rendben lesz,ne aggódj.Mondjuk én olyat még nem hallottam,hogy a 10, hétben veszik le a vért...nem európait,hanem kaukázusit írnak,az rendben van.Mitől voltál annyira ideges,hogy még a paramétereidet is rosszul adtad meg?!!
2012. nov. 4. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%

Érdemes lenne azt a vért szerintem a megfelelő időben levenni. Nem vagyok szakember, de lehet, hogy nem állandó azoknak a markereknek a szintje a vérben, amit vizsgálnak. Ugyanis sose hallottam még olyat, hogy az UH-nál hamarabb veszik le a vért. Sőt, inkább az UH lelettel kell érkezni a vérvételre. Nálam mindkét babánál így volt.

Illetve még egy pozitívnak értékelt eredmény sem feltétlenül jelenti azt, hogy beteg a babád, csak már megvan a kockázata.

Szerintem csináltasd meg újra, ha még nem késő!

2012. nov. 4. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:

Bocsi, ha mész amniora, akkor ott ki fog derülni...

Drukkolok neked nagyon!

2012. nov. 4. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
Először is,a kombinált teszthez a vért a 8.hét után kell levenni,tehát nálad ez rendben,nekem is először 8 hetesen vették le, Szombathelyen a legjobb szombathelyi orvos csinálta a magzatdiagnosztikai központban.Másodszor:Az van ráírva a papírodra, hogy a kombinált teszt eredménye pozitív??
2012. nov. 4. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
Ja igen és a kaukázusi van ráírva az én komb.teszt eredményemre is,ezen miért vagy fent akadva?Mindenkiére ezt írják,aki nem kínai,meg fekete.
2012. nov. 4. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
Ja és még egy kérdés?Amikor voltál kombinálton, a doki az uh-n nem mondott semmit?Mert nekünk részletesen kielemezte, hogy a baba szervei hol láthatóak,meg, hogy megvan ez is meg az is,és, hogy a down kórosoknál az nem szokott meglenni.Neked nem mondott ilyet?
2012. nov. 4. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
Utolsó:ezt azért cáfolnám.Az egyik ismerősömnek tökéletes volt az UH eredménye-magán úton végeztette,igen jó helyen-az orrcsont megvolt,a tarkóredő határérték alatt,az összes szerv rendben(szív,gyomor,vese,hólyag),semmi,de semmi nem utalt problémára.Ám a kombinált tesztje nagyon rossz lett(1:60).Elment amniora,ahol sajnos beigazolódott,hogy beteg(Down kóros) a baba...
2012. nov. 4. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?Mert az,hogy elmúltál 30 jelentheti azt is,hogy 31 vagy de azt is,hogy 38.Nem mindegy.Az,hogy etnikai csoport kaukázusi,azt jól írták.Nem lesz semmi baj,egyáltalán nem kell izguljál.Ha megvan az orrcsont,már alapból jó jel:)Nekem a 16.héten azt mondták nem fejlődik jól a babám,és az egyik lába rövidebb,mint a másik.Már 3 éves nagylány,teljesen egészséges,a kisfiamnál magas Down kockázat volt,ő 9 hónapos makk egészséges.

Majd írd meg az amino eredményét,drukkolok nagyon!:)

2012. nov. 4. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!