Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha fogadott orvosom van és...

Ha fogadott orvosom van és mostantól hetente fogok hozzá járni a kórházba (ami a munkahelye, nem magánrendelés, oda már nem kell menni) az magánrendelésnek számít? Úgy értem elkérik ugyanazt az összeget a kórházi megjelenéskor is?

Figyelt kérdés
Szülés, magánrendelés

2012. nov. 6. 12:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Az én orvosom nem kért akkor pénzt. Sőt, akkor sem, amikor szülés után a kórházba hívott vissza kontrollra. Csak akkor kellett fizetni, ha a magánrendelőbe mentem.
2012. nov. 6. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
erre én is kíváncsi vagyok,most minket is a kórházba hívott a doki a 19.heti UH-ra,pedig aznap este magánrendelése is van. majd megkérdezzük a végén,hogy mivel tartozunk,hát majd meglátjuk mit mond! de remélem attól,hogy a kórházba megyünk ugyan olyan ráérősen és alaposan csinálja majd az uh-t és nem rohan,mert esetleg dolga van,vagy sokan várakoznak odakint. mert akkor nem szívesen perkálok majd 6E-et... :S jah és remélem ad képet is! :)
2012. nov. 6. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha kórházba hív, nem kérheti el, nekem is ez volt a végén, amikor hetente kellett járnom, akkor már nem kellett fizetnem, és a kórházba hívott.
2012. nov. 6. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!