Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Diétás kismamik! Ti hogy...

Diétás kismamik! Ti hogy bírjátok? Én napi 180-200g-oson vagyok! De minden este éhesen alszom el. Mi az amit nagy mennyiségben lehet enni, és gyümölcs? Ti miket esztek, amivel jól is laktok?

Figyelt kérdés
2009. aug. 12. 17:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Pár kérdéssel lejjebb tettem fel egy kérdést. 32 hetes vagyok, 8 hete vagyok 160g-os ch diétán. Már nagyon kívánom az édességet, és egész nap rágnék. Amúgy nem voltam az a kimondottan édesszájú soha! Persze az embernek mindig az kell ami tiltott. :)

De éhezni nem éhezek. Tízóraira almát és barackot szoktam enni. Van hogy este g.dinnyét eszek a megszabott ch-nak megfelelően, és eddig szerencsére teljesen visszaállt a cukrom.

Ha éhes vagy, nekem azt mondták a kórházban korlátlanul és bármikor ehetek:

húst (grillcsirke, )

2009. aug. 12. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok elküldte pedig nem fejeztem be. :S


Tehát húst ami lehet virsli, felvágott, bármi.

Tojást mert abban sincs ch

sajtot

és zöldséget (uborka, paprika)


Ezeket nyugodtan eheted és nem leszel éhes. Nem koplalni kell csak a szénhidrátot kell figyelni.


Kitartás és boldog babavárást!

2009. aug. 12. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! igen,azt tudom hogy lehetne,de kenyér nélkül?? Épp ez a baj nálam,hogy nagyon kenyeres vagyok!
2009. aug. 12. 17:46
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekem meg pont az a problémám, hogy soha nem vagyok éhes, nem is kívánok meg emiatt semmit, mert mire megéheznék, már jön a következő étkezés. Én 160-180g-os ch diétán vagyok, napi 6-szor eszem. Gyümiből málnát, őszibarackot és görögdinnyét minden mennyiségben, úgy, hogy az adott étkezés ch tartalmába beleférjen. Húst korlátlan mennyiségben ehetsz, zöldséget, meg gyümölcsöt is szinte. Reggelire meg tízóraira többnyire egy fél zsemlét vagy kiflit, jó sok felvágottal és zöldséggel (uborka, paprika, retek rengeteg lehet), ebédre meg vacsira többnyire valamilyen natúr husi krumplival vagy párolt zöldséggel, uzsira meg utóvacsira pedig gyümölcsöt (alma, öszibarack, dinnye) szoktam enni. 2 hónapja csinálom, de éhes azóta egyszer sem voltam. Kitartás, a csöppségért mindent!
2009. aug. 12. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Első (pár) vagyok, :)

Kenyér: Én Graham kenyeret vagy a CERES-nem más kenyerét szoktam venni, azokban általában 9-10gch/szelet van így én pl reggelire 3 szelet kenyeret eszem jó sok felvágottal vagy sajttal vagy amivel jól esik, melegszendvicsnek vagy bárhogy.

Kitartás!

2009. aug. 12. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!