Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti tudtok aludni éjszaka?

Ti tudtok aludni éjszaka?

Figyelt kérdés
28 hetes kismama vagyok és ez volt már a 3. éjszaka, hogy olyan hajnali 1kor felébredek és csak forgolódom az ágyban.. Iszonyat fáradt vagyok már és nem tudom mi lehet az oka a nem alvásnak... Tanácsok, praktikák? :)
2012. nov. 7. 11:23
 1/5 anonim válasza:
100%
Csepegtess levendula illóolajat a párnádra,azt hallottam, ez segít.:)
2012. nov. 7. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ezzel én is így jártam napokig 1 órától hajnalig fel votlam és csak forgolódtam...Most nyitott ablaknál alszom mert a friss hűvös levegőtől alszom mint a bunda :) nyakig betakarózom és csak így tudok éjszaka aludni :) Próbáld ki hátha segít :)

23hkm

2012. nov. 7. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi, kipróbálom mindkét variációt, mert ez így iszonyat. :)
2012. nov. 7. 21:39
 4/5 anonim ***** válasza:
Majd mesélj h sikerült :)
2012. nov. 8. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Az ablaknyitásos módszert próbáltam ki tegnap éjjel annyi változtatssal, hogy alvás elött jól kiszellőztettem, mert a párom így is vacogott. :D Jobban tudtam aludni, vagyis nem 1 kor keltem hanem 3ig bírtam húzni. Akkor is csak azért ébredtem, mert hívott a természet... :D Az illóolajos változat későbbre marad, mert be kell még szereznem. :) Nem adom ám ilyen könnyen fel. ;) :)
2012. nov. 8. 09:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!