Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 27 hetesen jóslófájás nem...

27 hetesen jóslófájás nem korai még? Ma kicsit megijedtem, mikor a hüvelyembe, a fenekembe és az előző szülésnél kapott gátmetszés helyébe belenyilallt és ezzel egyidőben bekeményedett a hasam.

Figyelt kérdés
Az egész kb. 15-20 mp-ig tartott és utána nem volt több. Mostanában amúgy is elég sokat fájdogál a régi gátmetszés sebhelye. 2,5 éve szültem az első babámat. Előre is köszi a válaszokat.
2009. aug. 12. 22:02
 1/6 anonim ***** válasza:

Jóslófájásnak kicsit korai.

Nem lehet, hogy egy nagyobb rúgást éreztél?

A többi fájdalom logikus,a szervezet felkészül a következő szülésre.

2009. aug. 12. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is keményedik a hasam, ha megerőltetem magam. A gátmetszésem meg rendesen is fájt, nem csak terhesen, ha front volt. Viszont nem tudom, h a keményedés-jóslófájás között mi a különbség, mert az elsőnél gyógyszert szedtem (koraszülés veszélye miatt), és ahogy kiürült a szervezetemből jóslófájás nélkül (egyenest a rendes fájások jöttek) megszültem.
2009. aug. 12. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
25 hetes vagyok, utolsó
2009. aug. 12. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem is korai jóslónak. Nem lehet, hogy megerőltetted magad egy kicsit? Nekem akkor fordult elő a haskeményedés, és az izomgörcsök. Magnéziumot kell szedni!

Nekem két-három napja vannak jóslófájásaim, a derekamnál kezdődik, és megy le a medencémig, meg a szeméremcsontig.

Szerncsére csak 1-2-szer naponta, de az is elég!

Ha megmaradnak a tüneteid, akkor szerintem hívd fel a dokidat, nehogy tényleg jóslófájások legyenek!!

Pihenj sokat!

35 hetes kismama

2009. aug. 13. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Érdemes felkeresni az orvosodat a biztonság kedvéért. Korai viszont volt ismerősöm aki a 2. babát 26 hétre megszülte..:(
2009. aug. 13. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Sziasztok. Köszönöm a válaszokat. Ha emlékeznék rá, hogy anno milyenek voltak a jóslók, nem lenne gond, mert tudnám, hogy amit érzek helyénvaló-e. Éjjel szerencsére nem volt gond. Magneb6-ot napi 3x2-t szedek. Ennél nem merek többet bevenni...
2009. aug. 13. 08:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!