Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Egy hete késik a mensim,...

Mofli211 kérdése:

Egy hete késik a mensim, megduzzadt a mellem, fájdogál a hasam alja. Talán babát várok?

Figyelt kérdés
Múlt hónapban okt 1.-én volt mensim rá egy hétre együtt voltam a párommal 8.-án, nem védekeztünk. 19.-én voltam orvosnál egy szűrésre, persze még nem volt semmi, mert gondolom ha sikerült is max 1hetes lehettem akkor. Most már kicsit izgulok, hogy mi lesz. ja és 4 hónapja nem szoptatok és most jön a tejcsim a melleim érzékenyek, fájnak a bimbóim, duzzdtabb a hasam is, talán besikerült? Ki volt már így? a lányom most egy éves szerintetek nem korai még? Hiszen ha megszületne már lenne köztük 20 hónap. Légyszi írjatok köszi.
2012. nov. 8. 12:40
 1/10 anonim ***** válasza:
Szia!Hát szerintem mindenképp csinálj egy tesztet hogy tutira megbizonyosodj róla.De nagy a valószínűsége hogy teherbe estél,főleg hogy írod hogy a tejcsid is megindult.Én nem gondolom hogy korai lenne,a kis korkülönbségnek is megvan az előnye.De mindenképp tesztelj,csak úgy fogod megtudni.üdv
2012. nov. 8. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, nemsokára tesztelek.
2012. nov. 8. 12:55
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is tesztelj. Nem korai nővérem és köztem 16hónap van.
2012. nov. 8. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én is csak annyit tudok mondani, hogy tesztelj. Nálunk amúgy 22 hónap lesz a két kicsi között, tervezetten.
2012. nov. 8. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Anita8401 ***** válasza:

Tesztelj :) nem korai szerintem :) .

Írd majd meg mi lett az eredmény :) bár szerintem úton van a kistesó :)

2012. nov. 8. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Most már napok óta puffadok is, és mintha enyhe kis folyásom is lenne, a melleim óriásiak, a mensim sehol... megnőtt az étvágyam, és elkezdődött az éjszakai pisilés, néha csak 1.-2 cseppért kelek föl.Teljesen más mint az első terhességem. most is van hányingerem, de legalább nem hányok. Várok még teszttel de maj megírom mi lett. köszi a válaszokat. ezek a tünetek is babázásra utalhatnak?
2012. nov. 10. 19:04
 7/10 anonim ***** válasza:
Igen, de miért nem tesztelsz? Ha terhes vagy és már ilyen tüneteid vannak, akkor kimutatná!
2012. nov. 11. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Végre teszteltem! És..... ++++++++++ lett!! :D

Köszönöm mindenkinek a válaszokat, kicsit izgatott vagyok, s talán félek is .. de remélem minden rendben lesz.

2012. nov. 15. 11:09
 9/10 anonim ***** válasza:
Minden rendben lesz, gratulálok a picihez!
2012. nov. 15. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nagyon gratulálok! Gondoltam hogy pozitív lesz, a tejcsi folyás gyanús volt! :-)Ne izgulj minden rendben lesz.
2012. nov. 15. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!