Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért olyan büszkék a férfiak...

Miért olyan büszkék a férfiak ha fiuk lesz?

Figyelt kérdés
2009. aug. 13. 12:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Mert továbbviszi a családnevet. Bár lehet ez butaság, mert már a nők is tovább vihetik. Régi szokásból ered. Mindig a legidősebb FIÚ gyermek vitte tovább a családi nevet, vállalkozást, földet stb. Szerintem ezért. De hátha jön tőlem okosabb és megmondja.
2009. aug. 13. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
akárhogyis, egy férfinak sokkal könnyebb lessz az élete , mint egy lánynak, talán ez miatt, de nemtom, nekünk is most fiú lessz, és akármit mond a párom, látom rajta hogy egy lánynak nem örült volna ennyire( csak ha már megszületne)
2009. aug. 13. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Igen ezt is észrevettem,h ha a lány megszületik,akkor szinte jobban szereti mint a fiát....

De észrevettem a páromon azt a leírhatatlan büszkeséget,boldogságot amikor elmondhatta az apjának ,h fia lesz.

Kicsit régies felfogás szerintem.

2009. aug. 13. 12:48
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia.Nekem az anyósom minden áron fiú unokát szeretett volna.És az én örömömre lányunk született:O)A párom nagyon örül a lányának,és nagyon szereti.Mostanában mondogatta is,hogy örül hogy lánya lett.És semmi pénzért ki nem cserélne fiúra.Persze az anyós az ki nem áll a fiúból,és azt mondja szülök majd még egy fiút is.Valakinek tovább kell vinni a nevet!(de ezt csak az anyós mondja)Hát szerintem nagyon szánalmas szöveg ez.Szerintem az a legfontosabb,hogy akár mi csak egészséges legyen.Nem igaz?
2009. aug. 13. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is azért, mert tovább viszi a nevét, de egyre több férfi vágyik kislányra legalábbis az én baráti körömben. Az én férjem egyáltalán nem szeretett volna fiút. Az én vágyam volt eleinte hogy kisfiú legyen. De ahogy telt-múlt az idő már én is kislányra vágytam. A 32. héten derült csak ki hogy kislányunk lesz. A férjem ha itthon van mindig a kislányunkkal foglalkozik, szerintem ha fiunk lett volna nem törődött volna vele ennyire.
2009. aug. 13. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az én párom mindenáron lányt szeretne! Én meg fiú. :) Pedig én is azt hitem hogy majd fiút akar, de hallani sem akar róla.
2009. dec. 26. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
hallani sem akar róla? meg nem törődnek vele ennyire? Miért? Kérdezzétek már meg őket, légyszi!
2010. jan. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!