Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » TB gondok! Segiitenétek ebben?

TB gondok! Segiitenétek ebben?

Figyelt kérdés
Augusztusig voltam nappali tagozatos egy felsooktatasi intezmenyben. Azota voltam orvosnal, meg nagynenem haziorvos, es irt fel receptet is a nevemre, el meg a tajszamom. Na de ugye elvileg a suli sem fizet utanam es en magam sem. December 25-re vagyok kiirva a kislanyommal. Mostanaban gondolkoztam el ezen, hogy vajon miert zold meg a tajszamom, ha elvileg senki sem fizeti. Nem szeretnek ugy jarni, hogy visszafizettetik velem meg a szulest is. Hol jarjak ennek utana? Vagy most mar hagyjam, mert a szules utan ugyis fizeti az allam a gyes alatt? Mit tanacsoltok?

2012. nov. 12. 14:29
 1/2 anonim ***** válasza:

Gyest csak abban az esetben fogsz kapni, ha a TB-nél látják hogy fizetted magad után ami kötelező.

Ezt onnan tudom, hogy utánaérdeklődtem.


Mindenképpen menj be a Tb-hez és ott érdeklődj, nehogy ebből valami bonyodalom legyen.

2012. nov. 12. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Amelyik éven befejezted a sulit azon az éven nem kell TB-t fizetned ha nem is dolgozol...Nem jelent mindjárt ki az iskola. Legalábbis nálunk így történt mikor befejeztem tavaly csak azért jelentett ki a suli mert lett munkahelyem. Én erre tudok nálad is tippelni h azért vagy még zöldlámpás. Vissza nem fizettetnek veled semmit míg zöld vagy.
2012. nov. 12. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!