Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek is látványosan...

Szerintetek is látványosan kerekedik Ördög Nóra?

Figyelt kérdés
én mikor első gyerekemet vártam 12 hetesen még semmi de semmi pocakom nem volt, neki meg már elég "látványos" korához képest....csak én látom így vagy szerintetek is ?
2012. nov. 12. 14:46
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
60%

Nekem még 20 hetesen sem látszódott, pedig vékony voltam.

Sógornőm viszont 7 hetesen már majd elgurult.

Így vagyunk szépek, különbözően. :)

2012. nov. 12. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
51%
Vagy már 20 hetes és nem akarta eddig nyilvánosságra hozni vagy ikreket vár, mert ált. a beültetett babák többen maradnak meg.
2012. nov. 12. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
62%
Mivel több beültetése volt már, meg elképzelhető, hogy vetélése is volt a 3 év alatt amíg próbálkoztak, így nem csoda. Mellesleg ténleg mindenkinél más. Én pl legalább 8 héttel nézek ki többnek...
2012. nov. 12. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
50%

Hát 12 hetesen még nekem sem volt semmi hasam. Kb. 20. héttől kezdtem gömbölyödni.

Pont a húgommal beszélgettük, hogy ahhoz képest, hogy csak 12 hetes elég jól látszik rajta.

2012. nov. 12. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
48%

Nagyon meglehet, hogy akár 3-an is vannak odabent!

De tetszik a csaj, mert látszik rajta, hogy nagyon boldog, és kisebb gondja is nagyobb annál, minthogy az alakja miatt aggódjon. És ez így van jól! Szurkolok neki!

2012. nov. 12. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

:) olyan fura hogy tényleg van akin ilyen korán látszódik...


nekem semmi nem látszódott 4 hónapig szinte....


persze nem rossz indulatból kérdezem én csak múltkor abban a piros ruhában már jó kis pocija volt :)

2012. nov. 12. 14:53
 7/23 A kérdező kommentje:

én is drukkolok nekik!!!


amúgy még azért is "dúrva" mert nagyon magas, és magasaknál kevésbé szokott látszódni.....

2012. nov. 12. 14:56
 8/23 anonim ***** válasza:
51%
Igen, de azért a képernyő is sokat nagyít, tehát lehet, hogy alapból nem is olyan nagy.
2012. nov. 12. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

Ikreket várok és már 9 hetesen rákérdeztek, mert már látszott a kis pocak. Habár nagyon lapos hasam volt előtte, így valószínű azért is volt feltűnőbb.

Lombikkal sikerült teherbe esnem, majdnem 4 év sikertelen próbálkozások után, így megértem Nóra felhőtlen boldogságát.

Tudom, hogy mi mindenen mentek keresztül.

2012. nov. 12. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
jó de ha visszaemlékszel milyen volt és h mennyit nőtt neki azóta....nekem tényleg semmit nem nőtt!!!sőt befele horpadtam akkor mert a 12. hétig végig hánytam és fogytam 5 kg-ot
2012. nov. 12. 15:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!