Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 26 hetes uh-n az orvos közölte...

26 hetes uh-n az orvos közölte, hogy a placenta teljesen fedi a méhszájat. Tapasztalat? Többi lejjebb.

Figyelt kérdés
Kórházba utalt, azt javasolta minél előbb feküdjek be és valószínüleg ki sem jöhetek amíg nem lesz meg a baba. Ha minden rendben lesz 35. hétig várnak utána kiírnak császárra ami elkerülhetetlen. Van valakinek hasonló tapasztalata?
2012. nov. 14. 09:44
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Nekem a 19. héten vették észre vérzés miatt mikor kórházba kerültem. Én itthon feküdtem csak wc-re és zuhanyozni kelhettem fel, de ennek ellenére is véreztem többször. A 29. héten meg nagyon erős vérzés miatt megcsászároztak. A fekvést tényleg vedd komolyan. Minden jót kívánok nektek.
2012. nov. 16. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Sajnos ez nem játék, be kell feküdni, ha elkezd leválni ott legyél "kéznél" a császár azért elkerülhetetlen, mert ha megindul a tágulás leválik a placenta, veszélybe kerül a baba is te is. Ilyenkor biztonságosabb, ha bent vagy, bármi gond van bevisznek a műtőbe. Én jelenleg 32 hetes kismama vagyok, a 15. héten elkezdtem vérezni, de nagyon, mélyen fekvő lepény, elérte a belső méhszájat, nem fedte, csak hozzáért és elkezdett leválni, 24 órát töltöttem a szülőszobán, ömlött a vér és kérdéses volt, hogy elindul a " vetélés" vagy nem, elkezdtem tágulni is, elfolyt a magzatvíz és mégis meg tudták állítani. 1 hetet voltam kórházban, teljesen megszűnt a vérzés, és akkor hazaengedtek, 15 hétig kellett szigorúan feküdnöm, mert végig hozzáért a lepény a méhszájhoz, mire végre ahogy nőtt a méhem feljebb került, így elkerülhetem a császárt és már nem kell annyit feküdnöm. Nem ugyanaz a történet,mint a tied, de a rosszul tapadt lepénnyel sajnos vigyázni kell. Kitartás, nem egyszerű, de nem lesz gond, jó kezekben leszel.
2012. nov. 16. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Nekem a 18. héten derült ki, hogy fedi a méhlepény a méhszájat, pedig a 7. és 15. hét között volt rózsaszínes folyásom, egyszer véreztem. 2 orvos is látott, egyik se mondta, hogy ilyen gond lenne, hanem írtak fel Duphaston-t. 3 hét múlva kellet visszamennem (21. hét), akkor már nem volt a méhszájon, ahogy nőtt a méhem feljebb ment. Így visszagondolva a kisfiam nagyon meg akart maradni, mert én abban az első időszakban végig dolgoztam.
2012. nov. 16. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:

tobb estete is lattam Ami tortenni fog ; ahogy a meh no rendszeressen fogsz kisebb nagyobbverzeseket tapasztalni ilyenkor irany a korhaz 24 ora megfigyeles UH CTG aztan megint haza Dolgozni dolgozhatsz ha konnyu ulomunkat vegzel mert nem az eroltetestol hanem a mehnovekedestol verzel sajnos a huvelyi szex tilos de az orgazmus szabad ha nem verzel eppen .Sok ilyen kismama csiki-csuki a korhaz es otthon kozott hiszen nem fekudhetsz 30 hetet a korhazban Programozott csaszar lessz a 36 het utan ha addig kihuzod es nem tul sokszor verzel es nem veszesen.

Nagyon sok kitartast kivanok neked nehez terhesseg lessz es hosszu.

2012. nov. 16. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
2-es: ne haragudj, de ha elfolyt a magzatvized, nem maradt volna meg a baba, nem? (nem kötözködésnek szántam, csak felfigyeltem az elírásra). Kérdezőnek kitartást, sok pihenést és egészséges babát kívánok! :-)
2012. nov. 16. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
De egy terheseeg ha a baba nem kap vertozest kar 36 hetig is kohordthato magzatviz nelkul hiszen ez allandoan termelodik a baba es a lepeny altal.sajos nagyon sok baba akkora fertozest kap burokfertozes hogy nagyon betegen szuletik ezen kivu la tudejevel gondok lehetnek lelegeztetni kell ill kronikus tudogondok ill a kicsi teste keze laba kicsit osszenyomodik es ugy marad igy meg evekig fysiotherapiara kell hordani. De csodak mindig vannak egyik baratnom a 24 hettol megrepedt a burka es kihuzta a 34 hetig akkor lazas lett es megszult egy ora alatt a baba 2 het IC utan egeszsegessen ment haza bar anyukaja nagyon sokaig hordta tornazni
2012. nov. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim válasza:
2-es vagyok és nem veszem kötözködésnek, de tudom mit írok hisz átéltem sajnos. És nem lett gond, a magzatvíz folyamatosan termelődik újra, a burok egy hosszú heggel beforrt amit sokáig fokozottan figyelt a doki uh-n, a 30. heti uh-n már nem volt látható, elsimult teljesen.Csupa olyan dolog történt velem ezalatt a terhesség alatt, amiről eddig nekem sem volt fogalmam, nem hallottam még róla, de most tapasztaltam. Az első 2 terhességgel semmi probléma nem volt, most jött minden csőstől.
2012. nov. 17. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
bocsánatot kérek, férfi vagyok, nem tudhattam! Mi is most várjuk az első babánkat, ezért érdekelt a téma, mégegyszer bocsánat senkit nem akartam megbántani és mindenkinek csodás babavárást: Viktor
2012. nov. 17. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim válasza:
Semmi gond, csodás, problémamentes babavárást kívánok nektek és mindenkinek.
2012. nov. 17. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

Nekem a terhesség elején volt ilyen, szigorú pihenést javasolt a doki, de gyógyszert nem írt fel. Később feljebb húzódott, minden oké volt.

Nem tudsz mit tenni, feküdnöd kell. Ha a kórházban, hát ott. :( Nem lennék a helyedben, de a babáért muszáj!

Első baba, vagy otthon kell hagynod egy gyerkőcöt? Mert úgy már sokkal nehezebb...

2012. nov. 17. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!