Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 2100-as méhszájjal mire...

2100-as méhszájjal mire figyeljek, mit nem szabad csinálni? 34+4hkm

Figyelt kérdés

Tegnap voltam orvosnál, megrövidült 1 ujjnyival a méhnyakam, és a külső 1 ujjnyira nyitva, a többi zárt. Programozott császárom lesz, nagyon úgy néz ki, mert első baba és a 28. héttől faros, azóta ugyanúgy csücsül:) takarítás, szex, hajolgatás? Mit nem szabad csinálnom?

A dokim elszaladt levezetni egy szülést és nem tudtam már megkérdezni.



2012. nov. 15. 11:09
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom, nekem a 26. héttől ennyi. Két kicsivel vagyok itthon, féltem én is, de szerencsére az érték nem változott sem a házimunka, sem a 3-4 órás séta, sem az emelgetés hatására. Most közel a 37. héten is ennyi.

Ha teheted pihenj. Van akinek kinyílik és koraszül, van aki kihúzza végig.

Esetleg fertőzéstől is kinyílhat, ha első baba. Többedik babánál szinte természetes-nekem ezt mondta a doki.

2012. nov. 15. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia.én is 34+4 hetes vagyok,de az én értékeim valamivel rosszabbak sajna:(

C:1100 és nyílt a méhszáj.Azt monda az orvosom,hogy szigorú fekvés legalább két hétig,riadóztassam a nagyikat barátnőket főzzenek takarítsanak ők mostmár,szexre még gondolni sem szabad,magnézium citrit 3*2.Seduxen-t is belém akarta diktálni,de abba nem mentem bele,mivel itthon vagyok a 2 éves kisfiammal.Dióhéjban ennyi ,végeredményben pihenni kell.

2012. nov. 15. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem a 20. héttől volt ennyi. Nekem azt mondta a dokim, hogy mindent lehet, de azért havat lapátolni ne menjek ki. :) Vagyis hogy ésszerűen lehet csinálni a házimunkát, engedélyezett volt a szex is, nem is volt gond, túl is hordtam 4 nappal a lányomat.
2012. nov. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia.

Végül hány hetesen szültél???

Én is hasonló cipőbe vagyok.

34+3 hetes vagyok, méhszáj 2100, leszállt a pocakom (4 ujjnyival szegcsont alatt van a méhem), be van fordulva a babám, két hete megindult az előtejem. Nagyon nehéznek érzem a pocimat. Vannak keményedéseim és akad pár jóslófájás is.

1. babám,

2013. máj. 7. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Szia! Utána folyamatosan nyíltan, míg a 38. hétre mar 2111 voltam :) de 39+3-on folyt el a magzatvizem :) de takarítottam, nem pihentem :)

5 honapos lesz a kislányom 19-en :)

2013. máj. 9. 09:12
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia. Köszönöm, hogy válaszoltál, kicsit megnyugtatott. :)

Gratulálok a kislányhoz. :)

2013. máj. 9. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!