Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A bimbóudvar (a bimbó körül)...

A bimbóudvar (a bimbó körül) szinte a duplájára nőtt. Ez normális?

Figyelt kérdés

20 hetes vagyok és már most 2x akkora.Neketek is igy volt?

Annyira csúnyának néz ki,ráadásul nincs is nagy mellem,sőt.

Nem szép látvány,nem is beszélve a csikokról körülötte.Más is van hasonló helyzetben,vagy csak én?Visszamegy majd szülés után?Nyugtassatok meg légyszi.

Köszi a válaszokat és mindenkinek boldogabb babavárást.


2009. aug. 14. 22:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem normális dolog. Ahogy a tested változik a várandóság során, úgy változik a melled is. El kell fogadnod, hogy ilyen lett a melled, a szülés közeledtéhez szinte sötétbarnává válik a mellbimbó és környéke. A mellnek is fel kell készülnie a szoptatásra, ez a folyamat zajlik jelenleg. Nyugodj meg, ha nem is ugyanolyan melleket, de vissza fogod kapni őket, csak ki kel várni a szoptatás végét!
2009. aug. 14. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nekem most jön a harmadik babám, és az előzö kettőt is szoptattam, mind a kétszer visszaállt majdnem az eredeti szinre, kicsit talán sötét maradt, de nem olyan vészes, inkább arra figyelj majd szoiptatáskor, hogy rendes melltartót horgyál, nehogy megereszkedjen, északa is!!! Nekem ez elég jól bevált, és nyugio utána majdnem olyan lessz miont utána, egy kicsait anyásabbak lesznek, 29 hetes pocis
2009. aug. 15. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Teljesen normális. Nő a mell, nő az udvar.
2009. aug. 15. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia, nekem is ilyen lett, undorító, most a második kislányomat várom,. de nem változott semmit. Tehát egy picit sem húzódott vissza a bimbó udvar, és most mintha még nagyobb lenne. Olyan mint neked. Csíkos is, sötét barna is, és.... pfújjj én teljesen gátlásos vagyok ettől, előző szülésem után is az lettem, azóta is, a férjem előtt le sem merem venni a melltartómat, és ha le is kerül sex közben, akkor azt csak tök sötétben...
2009. aug. 16. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi hogy válaszoltatok.
2009. aug. 16. 21:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!