Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesen lehet kínai kaját...

Terhesen lehet kínai kaját enni? A na-glutamát miatt kérdem.

Figyelt kérdés
2012. nov. 20. 08:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Az élelmiszerek - szerintem - 80%-ában már van nátrium glutamát, szóval nyugodtan ehetsz kínait.
2012. nov. 20. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A 80% nagyon erős túlzás, a 20-30% stimmelhet.

Gyerekem egy jó ideig nem kaphatott semmit, amibe van, úgyhogy figyeltük ezerrel...

2012. nov. 20. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem lehetne, a kínai nőknek sosem születne gyerekük. :) Persze mivel a te szervezeted nincs hozzászokva, mértéket kell tartani, de kis mennyiségből semmi baj nem lesz. Jó étvágyat, és ne aggódj!
2012. nov. 20. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Amikor terhes lettem én borzasztóan kívántam a kínai erös savanyú levest...innen jöttünk rá:Dén rengeteget ettem az elsö 16hétben és semmi bajunk.:)de ha nem vagy ennyire rá kattanva akkor azért szerintem is tarts mértéket:):)ugyhogy nyugodtan!jóétvágyat!29hkm
2012. nov. 20. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Én Kínában élek, a férjem kínai, és kínai ételeken hízlaltam a pöttömöt a 26. hétig. Persze a kínai kínai kaja és a magyar kínai kaja között óriási különbség van, és nem feltétlenül egészségesebb az egyik a másiknál, de ha érdekel tudok adni egy-két igazi kínai receptet, amiben tuti hogy nincs na-glutamát... :)


Boldog babavárást!


39+4 hkm

2012. nov. 20. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!