Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 27 hetes vagyok állado pocakke...

27 hetes vagyok állado pocakkeményedés állandó pisilési inger ellen mit tehetnék?

Figyelt kérdés

naponta5 darab magnéziumot veszek be elviekben 2ben 375gram magnézum van elmenjek dokihoz másfajta magnéziumot arattatni?

magnerot mennyibe kerül?

mit csináljak? ha ülök ha fekszek ha megyek egyik se jo 3 napja


2012. nov. 20. 14:01
 1/7 anonim ***** válasza:
ha rendszeresen jelentkezik a keményedés pl. 5-10 percenként akkor érdemes elmenni az orvoshoz, ha nem rendszeres akkor ez természetes ebben az időben. Sok pihenés javasolt, ne emelj nehezet
2012. nov. 20. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

napi 3 magnerot 1 hónapig, az ugye 90db, kb 5000Ft, nekem használ. Pihensz eleget?

Az állandó pisilési inger viszont normális, nekem akkor rosszabb ha hanyatt fekszek, azt mellőzöm.

26hkm

2012. nov. 20. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
probálok pihenni de föznöm takaritani kell boltba menni két éve slányomat is nevelem este tudok nagyjából pihenni
2012. nov. 20. 14:20
 4/7 anonim ***** válasza:

Igen, magnerotot szedj. Nem kell irattatni, elmesz es veszel a gyogyszertarban,

1 db-ban van 500 mg mg. En a 22. het ota szedem, mert sokat kemenyedek, 3-4x1 darabot.:)

A pisiles ellen meg nem tudsz mit csinalni, en is folyamatosan pisilni jarok, mar az elejetol kezdve.

35 hkm

2012. nov. 20. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

én is magnerotot szedek, nekem bevált.

a pisiléssel nem tudsz mit kezdeni. a minap voltam védőnőnél, és már nagyon kellett, kértem poharat, a fehérje vizsgálat miatt, és hát nevettünk egy jót, hogy be akartam pisilni már és csak pár csöpp volt az egész :)

2012. nov. 20. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szintén 27 hetes vagyok. Engem ezek miatt befektettek csütörtök este és csak szombat reggel engedtek ki kaptam mg infúziót. Közölte az ügyeletes hogy ha nem akarok koraszülni akkor maradok. Beteg volt a fogadott dokim..:(


Aztán tegnap Magnézium citricitet írt föl abból 3x1et. És jól lebaszott,közölte, hogy ezek a keményedések azért vannak mert nem pihenek eleget naponta 3-4 a normális, több ne legyen, mert ha megint előfordul akkor befektet 2 hétre és akkor majd kénytelen leszek pihenni. Komoly bajok lehetnek belőle. És a kórházba fekvéstől meg is szüntek, összesen 2x keményedik 1 nap, de ma az sem volt már szerencsére.

Tényleg pihenj, próbálj meg segítséget kérni nagyszülők vki aki vigyázni tud egy kicsit a 2 évesedre. Ha nem szünnek meg akkor menj ügyeltre.

2012. nov. 20. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

egyébként ez a pihenés dolog relatív, első terhességemnél ülőmunkáztam, mégis ilyentájt már nagyon durván keményedtem, most meg délelőtt 2 turnusban gyalogolok 50-50percet bölcsi miatt és emelgetem du a 13kilós 2évesemet és lekopogom, semmi. Gondolom most fittebb vagyok ezek miatt, mint amikor egész nap csak irodában tunyultam.

Amikor a gyermeked alszik, pofátlanul pihenj le te is, ha olvastok, heverj le mellé, alapvetően a legtöbb tevékenysége alatt tudsz ülni, házimunkát meg beszéljétek meg a pároddal h segítsen, nyilván neki sem lenne jó ha koraszülött lenne a gyermeketek. Én van h fellépő tetejére ülök, úgy kavargatom a levest is. De bárhol, bármikor leülök ha elfáradok, még senki nem szólt meg érte és nekem sincs bűntudatom miatta, nem magam miatt teszem.

2012. nov. 20. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!