Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Melyek azok a dolgok, amelyeke...

Melyek azok a dolgok, amelyeket javasoljátok beszerezni a baba születésére? (az alapokon kívül), ami segített nektek). pl. játszószőnyeg? . Első babát várjuk

Figyelt kérdés
2012. nov. 21. 06:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

A játszószőnyeg jó, de kapkodni nem kell vele, mert az elején még nem nagyon fogja értékelni!

Az én fiam pl. az elektromos hintát imádta, nem bántam meg,hogy megvettük, mert amikor szegény üvöltött a hasfájástól, csak egy nyugtatta meg!

2012. nov. 21. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ez a listám volt (van közte olyan, ami a mamának kell) (téli baba):


Takaró 2db

Gumilepedő (frottír, pamut)

Gumilepedő szigetelésre

Textílpelenka

Kiságy

Pelenkázó

Sterilizáló edény

Melltartóbetét

Elől gombolós hálóing, pizsama

Szoptatós melltartó

Kézi fejő

Cumisüveg

Babavíz

Cumi

Légzésfigyelő

Pelenkatartó szemetes

Babakocsi

Autó hordozó

Kombidressz 5db

Rugdalózó 8db

Pulóver

Meleg nadrág

Textilcipő, 2pár

Pamutsapka min.2

Hálózsák

Meleg, bélelt overall

Meleg sapka

Pólya

Kád

Kád állvány

Vízhőmérő

Körömvágó olló

Popsikrém

Törlőkendő

Pelenka

Fültisztító

Orrszívó

Digitális lázmérő

Púder

Párologtató

Hordozó kendő

Szoptatós párna

2012. nov. 21. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Rezgő pihenőszék, nagyon bevált:D
2012. nov. 21. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Szoptatóspárna, csak azzal tudtam szoptatni.

Játszószőnyeg, plüssök, rágókák helyett egy elektromos hinta.

A hintát rögtön tudja használni, miután haza vittek a kórházból, nagyon jó hasfájásra, altatásra, megnyugtatására, viszont a játékok csak 3-4-6 hónaposan érdeklik majd.

Paplant nem vennék, csak hálózsákot.

Nadrágot felsővel sem vennék csak egybe rugdalózót.

Cumisüveg mikrós sterilizáló! Fazékban főztem ki a cumisüvegeket, tönkre is mentek, mind matt, kopott lett, olyan mintha ezer évesek lennének, a mikrós sterilizálóban meg szép fényesek maradnak.

Elektromos Avent mellszívó. Kézzel fejni, meg kézi mellszívó all fejni rémálom volt, a kezem begörcsölt, nagyon lassan ment.


Most várom a második babám, ezek nélkül nem tudnék meglenni :)

2012. nov. 21. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Ami felesleges párásító, elég télen bentre teregetni, már Párás a levegő!

Kézi orrszívó, semmit sem szív.

Pelenka tartó szemetes, felesleges pénzkidobás, naponta viszem le a szemetet, nem fogom egy hétig a gyerek szobájában tartani a sz@ros pelenkát.

Kis paplan kis párnával, annyira merev a baba takaró, aminek mintás huzata van, nem lehet vele normálisan be takarni a gyereket, a párna sem kell 2 évig, Mire kellene az ágynemű szett, a paplan kicsi!

Plüssök, soha eggyel sem játszott a gyerek, csak porfogó volt.

Rágókák az sem rágta, némelyik olyan nehéz volt, megfogni sem bírta!

2012. nov. 21. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
A
2012. nov. 21. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

A párásító egyáltalán nem felesleges!


Hidegpárásítást csak géppel tudsz csinálni, a kiteregetett ruháktól max trópusi pára lesz a lakásban, ami nagyon nem tesz jót a picinek. A hidegpárásítás nagyon jó, tisztítja a légutakat, nagyon sok felső légúti megbetegedés elkerülhető vele, mi csak a lányom 10 hónapos korában vettünk ilyet, de nagyon megbántam, hogy nem korábban. Panelban lakunk, aranyat ér! És sóoldatot/Salvus vizet is lehet bele tenni, nagyon egészséges nekünk felnőtteknek is.


Ja meg a rezgő pihenőszék nálunk is aranyat ért!


Játszószőnyeget mi soha nem használtunk, felesleges volt, el is adtuk. Inkább leterítettem egy plédet a szőnyegre, és játszóhidat meg mindenféle játékot leraktam, jó nagy helye volt, élvezte:)

2012. nov. 21. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Az én fiam a játszószőnyeget imádta, rezgő pihenőszékünk nem volt, sima volt, de párszor használtuk csak, nem nagyon jött be a fiamnak. A játszószőnyegen a mozgást tudja gyakorolni, azért hasznos, a fiam már 2 hónapos korában használta, nagyon jól elnézegette játékokat.
2012. nov. 21. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

bocs az offért!


Anyukák,melyik rezgőszéket ajánljátok? köszi

2012. nov. 21. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Bármelyik jó, ami újszülöttkortól használható, és rezeg:D


Nekünk fisher price volt, de van még millióféle.

2012. nov. 21. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!