Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Gyakori szex, heti 5-6 alkalom...

Gyakori szex, heti 5-6 alkalommal, árthat a babának? Amúgy minden rendben, orvos nem tiltott el,20 hetes km

Figyelt kérdés
Nem vitázást akarok olvasni! Csak hozzá értök válaszát várom, elöre is köszönöm!

2012. nov. 21. 14:06
 1/7 anonim ***** válasza:
57%

szerintem nem árthat ha nincs semmi probléma

házasélet tilalom van a 36. hét után, hüvelyi vérzés, görcsök esetén vagy ha nyitva van a méhszáj

2012. nov. 21. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
71%

Szia!


Én is 20 hetes vagyok és heti 5-6 szex nálunk is megvan. Én azt olvastam, hogy amíg nem fáj, vagy nincs semmi baj (görcs, vérzés stb) addig nyugodtan lehet bármennyit.

2012. nov. 21. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
77%
Normális lefolyású terhességnél,ha nem vagy veszélyeztetett,nincs görcs,vagy vérzés,és neked is jól esik,nem fáj,akkor semmi akadálya.
2012. nov. 21. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

szia!

ha minden ok, akkor nem árt.

kicsit irigyellek is ám, mert nálunk heti nagyon max 2 van. :) amíg jólesik simán mehet :)

2012. nov. 21. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
73%
nekem megvan tiltva sajna de én is ugy tudom h akár végig lehet.Mondjuk én annyit hallottam h a beléd élvezéssel kell vigyázni mert h beindíthatja a szülést ugyanez van pl a mellek izgatásával is...de sajnos ezeket nem tudom biztosra mert nekem is csak mondták.De nekem a doki mondta h nem lehet semmi mert a külsö méhszája nyitva van meg szivárgott a magzatvizem.Ugyhogy sztem csak nyugottan:)amennyi jól esik!Jó baba várást nektek!29hkm
2012. nov. 21. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes válaszokat!
2012. nov. 21. 14:12
 7/7 anonim ***** válasza:

A 36. hét után is lehet nyugodtan amíg problémamentes a terhességed!

Nálunk pl úgy volt, hogy 30-35. hétig el voltam tiltva a keményedések meg nyílás miatt, aztán már lehetett.

2012. nov. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!