Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet baja a babának?

Lehet baja a babának?

Figyelt kérdés
Olvastam itt nem rég,hogy egy lány földugta magának a banánt és fáj neki a hüvelye.Már régen írta ki.Mi van ha valaki terhesen csinálja ezt de tesz rá óvszert vagy mondjuk véletlenül rosszul teszi fel a banánra és megfordítja az óvszert és így dugja föl.Mostanában érdekel minden ilyen dolog terhesség alatt.

2012. nov. 23. 14:12
 1/10 A kérdező kommentje:
És mondjuk ha a banán hideg is ezekkel együtt véve?
2012. nov. 23. 14:14
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha rajt van az óvszer, akkor a fertőzés kizárva.
2012. nov. 23. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Lehet hülyén fogalmaztam,ha mondjuk rosszul helyezi föl,aztán megfordítja és utána már helyesen teszi föl.Szóval végül azt a végét dugja föl ami érintkezett a banánnal.
2012. nov. 23. 14:18
 4/10 anonim ***** válasza:
69%
Miért is kéne zöldségeket/gyümölcsöket dugdosni oda? Főleg terhesen? Nem kell feldugni és nincs probléma!
2012. nov. 23. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Kíváncsi vagyok lehet-e baja a babának.Én se tenném persze főleg terhesen,de valaki biztos megteszi.
2012. nov. 23. 14:26
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha utána megfordítod, akkor kaphatsz fertőzést, ami rá mehet a babára. Hát aki terhesség alatt ilyeneket csinál, annak csak gratulálni tudok. Vannak erre más eszközök is.
2012. nov. 23. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
nem lehet a babának semmi baja,ovszeres jol felhelyezi oké. ha rosszul,akkor baj lesz
2012. nov. 23. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
ha nem te tetted ezt, akkor egyáltalán honnan jutnak ilyenek az eszedbe? Főleg ezzel a fordított ovszer variációval????? Nem is értem!
2012. nov. 23. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Adri baba ***** válasza:
Ugye ez csak vicc?:D
2012. nov. 23. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Baj ha érdekelnek ilyenek?Mások is irkálnak ilyeneket,ez az oldal ezért van.Kíváncsi vagyok,ilyenkor mi lenne
2012. nov. 23. 19:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!