Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Duci kismamák linkelnétek...

Duci kismamák linkelnétek képet a pocakotokról? Súlyt is írjatok + terhességi hetet

Figyelt kérdés
2012. nov. 26. 11:47
 1/3 anonim ***** válasza:
91%

[link]


Szia.Ezt a képet tegnap készítettem.

83 kg,és 16+5 hetes voltam tegnap.

2012. nov. 26. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

szia! itt 19+4 voltam és a védőnő mérlege szerint 4 kiló plusz van rajtam. 85 kilóval kezdtem a terhességet. azóta már 22+4 vagyunk és nagyon sokat nőtt a hasam,sajnos mostanit nem tudok feltölteni. már az utcán is megjegyzik az ismerősök,hogy kerekedem és mi lesz még a végéig :) persze biztosan azért is nagyobb a hasam,mert dagi vagyok,de már büszkeséggel tölt el és még legalább 3-4 hónapig nem kell behúznom :)


[link]


jah és egy plusz információ,amit igaz nem kérdeztél,de elbüszkélkedem vele: 2 napja már apa is érezte a kezével egy pillanatra a mocorgást,sőt! ma a saját szememmel láttam,hogy rúg :) csodás volt! :D

2012. nov. 26. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
92%

Első vagyok..Miért pontoztatok le???Nem tetszik a képem,vagy miért??

Tényleg 83 kiló vagyok és tényleg ma vagyok 16+6 hetes..azaz tegnap voltam 16+5 hetes,amikor is a kép készült.Miért kellett most lepontozni???

Nem tűnök a képen terhesnek??Nem tehetek róla hogy csak 160 centi vagyok és 83 kiló vagyok mellé,persze,hogy inkább a súlyfeleslegem látszik és nem a pocakom.Azt hiszitek engem nem zavar ez,hogy inkább a kövérségem látszik és nem a terhességem?

2012. nov. 26. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!