Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lopnak-e az István Kórházban?

Lopnak-e az István Kórházban?

Figyelt kérdés

Azért kérdezem, mert elsőszülő vagyok, és nem tudom, hogy el lehet-e zárni valahova a holmijaimat, amiket beviszünk. Valamint, hogy a babának amit bekészítettem ruhácskát, nem fogják-e elcserélni, vagy ellopni, amíg én nem vagyok mellette, pl első fürdetéskor, vagy ilyesmi.

Tudom, hogy furcsa kérdés, de aggódom, mert nem voltak olcsóak, és nem szeretném valami vacakban újralátni a babámat, ami nem is a mi holmink.


40+3 hkm



2012. nov. 26. 21:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
Első viccesnek tűnik de nem az. A mi kórházunkban eltűnt egy idős ember egész nap keresték mindenhol a városba. Aztán hétfőn kiderült, hogy pénteken betolták a műtőbe és egész hétvégére ott felejtették. Hétfő reggel a takarítónő találta meg. A családdal meg a városban kerestették mert elment nincs a kórházban. Épphogy túlélte az idős ember azt, hogy ott felejtették két napra.
2012. nov. 26. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Tök jó, hogy nem a kérdésre válaszoltatok...
2012. nov. 26. 22:30
 3/13 anonim ***** válasza:
Életemben nem voltam az István kórházban de nem hiszem, hogy van valami trezor vagy mire gondolsz. Akkor ne a legszebb ruhákat vidd be neki, a haza jövetelre meg majd apuka beviszi a szépet ellőtte.
2012. nov. 26. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
nyilván nem a legszebb ruhákat fogom bevinni neki, de azok sem olcsóak ám. A kérdésem lényege, hogy le kell-e mondjuk lakatolnom a bőröndömet, hogy ne lopjanak el belőle semmit, vagy van-e valami szekrény, amit lehet zárni, meg ilyenek... De ha nem jártál még az Istvánban, akkor nyilván nem tőled kérdezem, de azért köszi, hogy válaszoltál!
2012. nov. 26. 22:34
 5/13 anonim ***** válasza:
Minden kórházban előfordulhat lopás, a babaruhákra vonatkozólag pedig meg kell tudni, hogy az újszülött osztályon mi a házirend. Van, ahol végig kórházi cuccban van a bébi és csak hazamenetelkor öltözhet sajátba. Akár így, akár úgy, kevés holmit vigyél a picinek, magadnak pedig max. egy mobil telót, ami elfér köntös, hálóing zsebében és mindig magadnál tarthatod, laptop, tablet maradjon inkább otthon.
2012. nov. 26. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Sajnos én sem jártam még ott, DE! Mivel ott a szobákba is beengednek látogatókat, azaz állandó a jövés-menés felügyeletlenül, szerintem zárd el, amit tudsz. Én az Imrében szültem, ott nem jöhetett be senki, nem tűnt el semmi, de az István alapvetően más ebből a szempontból. Én biztosan zárnám.
2012. nov. 26. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Akkor szerdán rákérdezek, hogy hogy is van ez.


Szép babavárást nektek és jó éjszakát!

2012. nov. 26. 23:04
 8/13 anonim ***** válasza:

Én ott szültem,nem vittem értékes dolgokat,de eltűnt egy papucsom(!) a kórtermemből..Scholl papucs volt igaz,de már jócskán használt nem tudok kinek kellett,de bízom benne,hogy örömét lelte benne...Ez alapján már bármit feltételezek..

Barátnőmnek egy mobilt loptak el az Istvánban,amíg elment a mosdóba...

Szerintem ezek eléggé általános esetek,minden kórházban előfordulnak,igaz az Istvánba bemehetnek a hozzátartozók,így elég szabad a mozgás...

2012. nov. 26. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én 2s szültem az Istvánban-legutóbb 8 hete-de ilyenre nem volt példa.Amikor bemész szülni,az összes cucc ott marad nálad,mivel 1 személyesek a szülőszobák,effektíve beköltözöl oda(egyedül,vagy akivel mész szülni).Senki nem jár be,csak a doki(d),és a szülésznő(d).Az első fürdetésre is mehet,aki veled van,ráadásul azt a szülésznő végzi.A vajúdás alatt szól,hogy készítsd ki a pici ruháját,amit majd ráadhat.Amikor lekerülsz osztályra(a picit viszik,téged kerekes székben tolnak le),vagy a párod,vagy Ők viszik a cuccodat,egyből a kórterembe.Onnnantól a baba végig veled van,a fürdetésre is te viszed be a csecsemősökhöz,és ott kell állnod mellett(ük),amíg fürdetik.Kis gurulós ágyikóban tolod oda.Bekészíted mellé a kifogót(fürdőlepedőt),és a váltás ruhát.Azzal viszed oda,és adod át a nővérkének,te pedig végig ott állsz,és nézed mit csinál.Amikor kész a kezedbe adja a levetett ruhát,és a babát.Az Istvánban nincs-a klasszikus értelembe vett-csecsemőosztály,azok a babák vannak ott egy kicsi ideig(pár órát),akinek császáros az anyukája,vagy nagyon elfáradt a szülésben.Illetve van 2 inkubátor,ha nagyon besárgul kék fény alá teszik.Könnyű szülést.3 gyerekes
2012. nov. 26. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
De a kérdés az volt, hogy kórtermekből tűnnek-e el dolgok. Nem értem az utolsó választ, másról ír. Amíg kimész wc-re, zuhanyozni, simán elemelhetnek ezt-azt.
2012. nov. 27. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!