Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 hetes terhes vagyok. Tegnap...

6 hetes terhes vagyok. Tegnap este kezdődött, hogy törléskor világos barna folyást vettem észre. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Dokit felhivtam, azt mondta pihenjek, magne b6. Ha vérzés jelentkezik, azonnal be a kórházba. Ma reggel amikor elmentem wc-re törléskor egy ici-pici világos rózsaszint láttam a papiron. Szerintetek mit tegyek? Múlt héten csütörtökön voltam uh-on, ott 9 mm-es petezsákot láttak csak, és holnap kell visszamennem, de nagyon-nagyon aggódom... Fura, hogy a bugyimon, tisztasági betéten semmi nem látszik, csak törléskor...
2012. nov. 28. 08:14
 1/10 anonim válasza:
Nem riogatni akarlak, de amikor én voltam terhes, nekem is rózsaszín volt törléskor, másnap pár csepp vér is jött, aztán 2 napra rá ömlött a vér és elvetéltem. Orvos azt mondta nem mentem be időbe, lehetett volna orvosolni. Szerintem mielőbb menj orvoshoz, a biztonság kedvéért. Lehet nincs semmi baj, de egy vizsgálat nem árt.
2012. nov. 28. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Egyik ismerősömnek volt barnázása hetekig,az orvos nem tudta megmondani mitől van,szerencsére elmúlt gyógyszer segítségével,makk egészséges a babája.

Szóval nem kell rögtön a legrosszabbra gondolni.

Feküdj sokat és ne idegeskedj(könnyű mondani :))

Ha nem múlik akkor tényleg menj dokihoz.

2012. nov. 28. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
én 3 szor barnáztam de megusztam (28 hetes vagyok) hetente egyzer mindig ugyanazon a napon volt. na de én allergiás voltam és állando trüsszögés köhögés hatására egy egy hajszálér elpattant és attol volt.
2012. nov. 28. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs erősebb vérzésed, megvárhatod a holnapi kontrollt. Reméljük nem lesz gond! Nekem volt már ilyen is olyan is, eddig minden terhességemnél véreztem, 5-ből kétszer megmaradt a baba, 3 esetben nem.
2012. nov. 28. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen mindenkinek a választ, nagyon-nagyon aggódom. Ő a 3. babám, de ilyen még nem volt az első két terhességemnél. Nagyon félek...
2012. nov. 28. 08:44
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Tudom, hogy nagyon rémisztő, de próbálj kicsit megnyugodni, igazából nem a te kezedben van a pici baba sorsa, amit tudsz megteszel, de ennél többet nem tudsz. Pihenj sokat és a doki majd megmondja mi van, sokféle oka lehet és hogy gond van-e azt csak ő tudja megállapítani. Ne olvasgass neten, mert csomó rémsztorit fogsz találni és csak még jobban félni fogsz. Drukkolok! Majd írj, hogy mi volt.
2012. nov. 28. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Már kórházban vagyok. Egyelőre nincs még szívhang. Hcg szintem 32000, 19mm petezsák, benne szikhólyag,e szîvhang nincs:( Doki szerint még bármi lehet. A barnázás cisztától van.
2012. nov. 29. 19:08
 8/10 anonim ***** válasza:
szia.mi ujsag veled azota?
2012. dec. 10. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Szia! Köszönöm az érdeklődést, minden rendben, kaptam Utrogestant, múlt hét hétfőn 22 mm-es petezsák, benne 9 mm-es élő embrió, hallottuk a szívhangját is. Az Utro óta elmúlt a barnázásom, de sokat kell feküdnöm, úgyhogy itthon vagyok.
2012. dec. 10. 12:53
 10/10 anonim ***** válasza:
De jó!!!:-)) Szorítok, hogy minden rendben legyen!!! Tényleg pihenj sokat, már amennyit a gyerekek mellett lehet!!
2012. dec. 12. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!