Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák! Nektek bejött a...

Kismamák! Nektek bejött a megérzésetek a gyermek nemét illetően?

Figyelt kérdés

9 hetes kismama vagyok.

Én úgy érzem fiam lesz.

Kinek jött be, vagy kinek nem, amit érzett?



2012. nov. 28. 18:19
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem jött be. Egyedül az, hogy ikrek lesznek. Vannak a családban, és amikor terhes lettem éreztem hogy ők is ketten vannak. Viszont két kisfiúra szavaztam, a férjem mondta is, hogy fejezzem be a megérzéseimet, mert ő még mindig sokkban volt a két babától, és egy kislányra vágyott. Végül vegyes párosunk lett :)
2012. nov. 28. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
Én kislányt és kisfiút szerettem volna a 2. lombikunknál. nem akartuk tudni a nemüket, így nagy volt az öröm mikor megszülettek.-)
2012. nov. 28. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:

Fiút szerettem volna, de aztán lánnyal álmodtam, és uh-n bebizonyosodott hogy kislány.

És sokkal jobban örülök hogy kislány lett!:)

2012. nov. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:

ez a vegyespáros ikres dolog jó lehet :) egy kalap alatt van egy kislány is és egy kisfiú is :)

bár én is besokkolnék, ha megtudnám, hogy ikrek.

a jövő héten megyek az első ultrahangra. sztem csak egy van, és a családban sem volt ikerterhesség. nekem az olyan távolinak is tűnik. nem is ismerek ikreket :)

szép dolog lehet, de én még az első babám miatt is meg vagyok már most illetődve, hogy remélem mindent jól fogok csinálni. értitek.

kettővel nagyon nehéz lehet.

2012. nov. 28. 19:06
 15/26 kittycica1987 ***** válasza:
Kedves kérdező! Én pontosan ugyan így voltam. Világ életemben úgy voltam vele, ha szülni fogok tuti kislány lesz. Mikor terhes lettem ugyan így gondoltam. Mindenki mondta, hogy szerinte fiú. Nem akartam hinni nekik. Még a 4d-s Uh-n sem hittem el :) Megbarátkoztam a gondolattal, nem adnám semmiért, de azért még egy lányt is szeretnék :) 36 hkm
2012. nov. 28. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Pont így voltam vele ahogy te :D Egész életemben lányt képzeltem, lányt akartam, sőt, mindenki más is "nekem". Aztán voltak lányneveink is, de a 10. héten már valahogy a fiú ruháknál álltam meg a kirakatnál, és ezen még én is meglepődtem... előtte káposztateszt meg minden szr lányt mondott, a családdal együtt. Aztán a 11. héten egy barát rákérdezett, hogy na és szerintetek kislány vagy kisfiú? És egyszerre vágtuk rá a párommal: ő kislányt mondott, én meg fiút. (Már akkor biztosan éreztem. Addig csak az volt bennem, hogy lánynak "kéne" lennie, de aztán már úgy éreztem, hogy mindegy, csak egészséges legyen, ha tévedek is lényegtelen..) Mindenkinek kikerekedett a szeme, hogy mivan? :D Mondtam, hogy én nem értem miért mondom ezt, de ez a gyerek fiú. Aztán a 15-16. hétre már bárki bármit mondott, tudtam hogy fiú, a párom mondta csak, hogy jaj ugyis kislány... én meg mondtam, hogy na nembaj, úgyis megyünk 4Dre, ahol végre te is látni fogod mi van a lába között. A szonográfus pedig azt mondta, sosem látott még valakit ennyire nevetni mikor megtudta, hogy fia lesz. :D Mert én majdnem meghaltam a röhögéstől a páromon, ahogy felugrott a TV előtt, mikor mondta a szonográfus, hogy kisfiú "MI? HOL?" :D Majd írd meg mindenképp! :)
2012. nov. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:

szia, én az elején egy szép barna szemű kislánnyal álmodtam, a férjem - többször is - egy szőkés-barna hajú, gombafrizurás :-) kisfiúval, és hát neki lett igaza, tényleg kisfiunk lesz, bár később már én is kezdtem hajlani arra, hogy fiú, eléggé hasonlított a terhességem a sógornőméhez, ugyanott lettem pattanásos, nem voltak rosszullétek, ilyesmi, de tudom, erre nem lehet azért annyira alapozni :-)

15+1 hkm

2012. nov. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

Mindig irtóztam a habos-babos rózsaszín felhőcskés kislányos dolgoktól. Már kisgyerekként is. Mindig fiús anyukaként gondoltam magamra.


Aztán mikor babás lettem biztos voltam benne, hogy lányunk lesz. Az lett. :) Most pedig élvezettel válogatom a hercegnős, Minnie egeres stb cuccokat. Szeretem, ha nagyon csinos. A férjem meg sem engedi a "fiús színeket" hordani. Így elég sok a rózsaszín, bár gyakran a hányinger kerülget tőle.

2012. nov. 28. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

A terhesség elején megálmodtam hogy fiam lesz, nem akartam elhinni... Mamám is megálmodta hogy fiú lesz... Egyszer csak kb 12 hetesen jött egy olyan érzésem, hogy tutti lányom lesz és el is könyveltem annak. Bíztam a megérzésemben de cserben hagyott mert rá pár hétre megtudtuk hogy fiú. Nekem nem jött be a megérzés, inkább az álom. :)

21hkm

2012. nov. 29. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

Az elsőnél bejött. Amint megtudtam, hogy babát várok, azonnal kisfiúként gondoltam rá, annak ellenére, hogy a környezetemben mindenki azt mondta kislány. Kispasi lett.

Most újra kisfiúként jut eszembe, 2x álmodtam vele, mindkétszer kisfiúként láttam. A környezetem ismét lánynak tippeli. Egyelőre még nem tudjuk a nemét.

2012. nov. 29. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!