Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hallott valaki a szodabikarbon...

Hallott valaki a szodabikarbona tesztről? Ami állitolag megmutatja a baba nemét?!

Figyelt kérdés
állitolg reggeli első vizeletből kell önteni egy kávéskanálnyi szodabikarbonára és ha pezsegni kezd akkor fiu ha nem akkor lány,talán....probáltátok?
2012. dec. 1. 17:09
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
50%
szia hallotam rola de nem probaltam. de most kifogom 17hetes vagyok es nem tudni h mi lessz.
2012. dec. 1. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
100%

nem de hétfőn kipróbálom :))))


holnap nem mert a férjem is itthol lesz és tuti elmeroggyantnak hinne :DDDDD



remélem más is ki fogja próbálni csak hogy legyen viszonyítási alapunk :)

2012. dec. 1. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
18%
Mi? Ki találta ezt a baromságot ki?Ha a szódabikarbóna pezsegne az azt jelenti hogy elég erős a savasság. Még csak az hiányoza!Vizelet nem lehet ennyire savas!Egy biokémiai analfabéta találhat ilyet csak ki!
2012. dec. 1. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 A kérdező kommentje:
óh de örülök hogy nem néztek hülyének miatta :) kérlek irjátok meg ha megcsináltátok,én reggel megcsinálom ha nem felejtem el komás fejjel :p
2012. dec. 1. 17:21
 5/47 A kérdező kommentje:
nah elszoltam magam :p 3as amugy én is szkeptikus vagyok de közben nagyon kiváncsi is,egy probát megér szerintem
2012. dec. 1. 17:22
 6/47 anonim ***** válasza:
26%
A szoda bikarbona bizony pezseg ha nedvesseggel erintkezik.En nem probalom ki mert a szememnek hiszek csak majd az ultrahangon.
2012. dec. 1. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
0%
:-))))))))
2012. dec. 1. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:
40%

"én is szkeptikus vagyok"


Ez nem szkeptikusság! A szódabikarbóna akkor pezseg ha savas oldatot öntünk hozzá.Már pedig akkor az nagyon csípne marna még csak az hiányzik!Semleges folyadékkal nem pezseghet!A sav a szódabikarbónából széndioxidot szabadít fel.Mit gondolsz mi a szakmám?

2012. dec. 1. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 A kérdező kommentje:
akkor nem értem az egyikőtök azt irja hogy a szodabikarbona folyadék hozzáadásával pezseg másikotok meg azt hogy nem pezseghet mert nagyon savasnak kellene lennie a vizeletnek?ha jol értem?!
2012. dec. 1. 17:34
 10/47 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 15 hetesen azt mondta a doki, hogy fiam lesz, de ki fogom próbálni, most olyan kivi lettem:DD

17hkm.

2012. dec. 1. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!