Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor tudják megmondani a...

Mikor tudják megmondani a baba nemét?

Figyelt kérdés
15 hetes terhes vagyok.A héten megyek az orvosomhoz.Szerintetek látni fogja már a pici nemét?
2012. dec. 3. 18:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Elvileg láthatja, mert kb. 12-13. héttől látszik (addig ugyanúgy néz ki a fiú és a lány is, akkor kezdenek különbözőképpen kinézni a nemi szervek), de ilyenkor sok doki még nem meri biztosra mondani, mert még nem biztos, hogy annyira egyértelmű, főleg sima UH-n (4d-n azért már viszonylag jól látni, de ennyi idősen csak ezért szerintem nem éri meg kifizetni 10 ezret). 18 hetesen már a sima uh-n is jól látható a különbség (az más kérdés, hogy ha esetleg nem úgy fekszik a baba, vagy ott a zsinór, akkor nem látszik és nem tudják megmondani).
2012. dec. 3. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem 15. hetesen 70%, 16. hetesen 90%, 18. hetesen már biztosra mondták ugyanazt, úgyhogy jól látták először is, és 3 különböző személy mondta.
2012. dec. 3. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Már annyira várom!!!4D-re még nem szeretnék ilyen korán menni!
2012. dec. 3. 18:34
 4/7 anonim ***** válasza:

12 hetesen még nem is kérdeztem tudtam h felesleges úgyis csak tipp lett volna nem látják akkor még olyan jól.18 hetesen mentem legközelebb akkor már látszott h kislány szépen mutatta aztán a 24 hetesen ismét szépen terpesztett akkor is mondták h kislány :) szerdán megyünk 4d-re de már úgyis tudom mit látnak majd a lába között :P

15 hetesen ha úgy fordul akkor megmondja. Egyél előtte csokit meg igyál kólát úgy mocorgós lesz és hátha úgy villant :) én így csináltam :)


26hkm

2012. dec. 3. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem 15 hetesen mondta, hogy fiú. Elég hihetetlen két lány után:D A következő 20 hetesen lesz, hát kíváncsi vagyok:)


18hkm.

2012. dec. 3. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm,hogy válaszoltatok!!Kipróbálom a csokit és a kólát,remélem bejön :)
2012. dec. 3. 18:44
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem már a 12. héten 99%ra mondta h fiú, így is lett :)
2012. dec. 3. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!