Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 3-4 hetes terhességet kimutat...

3-4 hetes terhességet kimutat a teszt?!

Figyelt kérdés

2012. dec. 3. 18:43
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen ki kell neki. Nekem 4 heteset már mutatta.
2012. dec. 3. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Mivel a terhességi kort az utolsó menstruáció első napjától számítják, ezért eleve 2 hetesnek számít a fogantatáskor a terhesség. Fogantatás után min. 9-10 nap mire a legérzékenyebb teszt mutatja. Szóval 3 heteset biztos hogy nem mutat ki, 4 heteset már kimutathat (de ha ekkor negatív, az még nem jelenti, hogy nem vagy terhes).
2012. dec. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Vagyis úgy számold h az aktus után 10 nappal van ugye a beágyazódás rá 2-3 napra már elkezd termelődni a HCG szint de még nem olyan mértékben h 100%-osan kimutassa. De ha már 3-4 hét eltelt akkor már van annyi a szervezetben h kell mutatnia. Első voltam ez is.
2012. dec. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
kb egy hónapja volt az együttlét..
2012. dec. 3. 18:53
 5/9 anonim ***** válasza:
Volt már kimaradt vérzésed???
2012. dec. 3. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
úgyvolt hogy hogy ciklus közepén voltunk együtt elözö hónapban,..és a vérzésem nagaon kevés és össszeviszajött,egyiknap nem másiknap igen.. utána csináltam 1 tesztet az NEGATÍV lett,ez utáni napoon mentem nődokihoz,öis javasolta csináljak tesztet,mondtam már megvolt,de negatív aztmondta akkor jó. Azóta eltelt 2és fél hét és most csináltam mégegyett mert paráztam..lehet kicsit bonyolult,de bocsii:))
2012. dec. 3. 19:01
 7/9 A kérdező kommentje:
de az orvos nem vizsgált meg meg semmi.
2012. dec. 3. 19:01
 8/9 anonim ***** válasza:
és amit most csináltál az is negatív lett? mert ha igen akkor nem hiszem h az vagy bár én nem vagyok doki és bocs ha hülyeséget írok.
2012. dec. 3. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem aznap mikor megkellett volna jönnie, már simán kimutatta a teszt!
2012. dec. 4. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!