Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Negyedik gyermek születése...

Negyedik gyermek születése milyen volt a harmadikhoz képest?

Figyelt kérdés
Hamarosan jön a nagy nap ,és igen csak izgulok már ... :)

2012. dec. 3. 21:57
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén? Nekem sajnos csalódás volt. Az első három vizonylag gyorsan zajlott (első 4 óra volt, a második és harmadik 1,5 óra), így arra készültem, a negyedik nagyon profi lesz. De sajnos miután megrepesztették a burkot, nem volt szabad szülőszoba, amin nagyon bestresszeltem, szó szerint úgy kellett visszatartanom a szülést... 2,5 óra múlva kerültem be a szülőszobába (addig vajúdó+folyosó!), akkor aztán egy nagy nyomásra (mérgemben) kinyomtam a gyerkőcöt, szegénykém feje tele volt bevérzésekkel a hirtelen születés miatt. :-( Szóval, nekem hatalmas csalódás volt az előzőekhez képest, de ez egy egyedi eset. Az ismerőseim közül, akik negyediket is szültek, azoknak gyors és könnyű lefolyású volt! Ja, és az ötödik viszont nekem is nagyon jó élmény lett aztán! :-) Szóval, ne aggódj, biztos gyors és könnyű lesz!!! gratulálok és sok sikert!

5 gyerekes anyuka

2012. dec. 4. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszodat !

Igen ez egy egyedi eset nem maga a szülés száma miatt lett ilyen kellemetlen . Nekem az első 12 óra volt a második szintén és a harmadik pedig 5 .. emiatt kérdeztem .Mindháromszor vágtak nem voltak kicsik de az a legkevesebb lenne . :)

Egyébként az első kettő között csak 2 év telt el és mégis a második még rosszabb volt tán.A második és harmadik között pedig 7 -és mégis könnyebb volt sokkal . Most a legkisebbem is már 9 (!) remélem azért a szervezetem nem felejtett ! :))

2012. dec. 4. 12:13
 3/38 anonim ***** válasza:
Szia, újra én vagyok (az 5 gyerekes). A szervezeted szerintem nem felejt! Az egyik barátnőm most szülte nov. végén a 4. babáját, neki is pont 9 éves volt a legkisebb, és képzeld, egy óra alatt megszült, pedig előtte nagyon félt a szüléstől. De eddig akiket csak hallottam (magamon kívül), mindenkinek szuper volt a 4. szülés! Úgyhogy nyugi, biztos ügyesek és gyorsak lesztek! Sok sikert és örömöt! :-)
2012. dec. 5. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 A kérdező kommentje:

Köszönöm !!!

Nagyon sokat jelentenek nekem most a szavaid !!!

Nem tudom miért lettem ilyen betoji . :D

2012. dec. 5. 18:04
 5/38 anonim ***** válasza:

Nincs mit!

Egyszerűen azért érzel így, mert hamarosan szülni fogsz! Én is mind az ötnél nagyon izgultam, ezt nem lehet megszokni! :-)

2012. dec. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 A kérdező kommentje:

Akkor e téren is megnyugodtam ..

Jujjj napról napra egyre izgibb a szitu :))

De már nem is félek annyira ,mostanra már felváltotta az érzést az ,hogy nagyon de nagyon szeretném már a karjaimban tartani a drágaságomat . :)

2012. dec. 8. 18:05
 7/38 anonim ***** válasza:

Ismerős ez az izgalom... :-) Mennyi van még hátra?

(Megint én voltam.)

2012. dec. 9. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 A kérdező kommentje:
38 hét +1 napos vagyok és hát ki tudja :D
2012. dec. 9. 13:22
 9/38 A kérdező kommentje:
Most jöttem az nst-ről meg az uh-ról és 3700 g már .:))
2012. dec. 10. 14:24
 10/38 anonim ***** válasza:

Szép nagy baba!! :-)

Nyugi, a barátnőm, aki most szülte a negyediket (9 év után), 4 kg-s babát szült egy óra alatt!

(5-ből 3 nekem is közel 4 kg-s volt.)

Hát, akkor kitartást a végére, mindjárt vége! :-)

2012. dec. 11. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!