Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A második baba (többedik...

A második baba (többedik babák) előbb jön? Igaz ez? Gyorsabban meg is születik?

Figyelt kérdés

Ezeket hallottam és kíváncsi lennék atapasztalatokra;)

37hkm


2012. dec. 7. 13:27
 1/6 anonim ***** válasza:

hát én túlhordtam egy héttel, de egy órával előbb megvolt mint az első baba


első:4 óra

második: 3 óra


szülés annyiból volt könyebb h tudtam mi lesz :) amúgy talán még fájdalmasabb volt...de legalább hamar véget ért :)

2012. dec. 7. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2. baba előbb jött (37), 3. babával épp a terminusom jár le, nem jött hamarabb.
2012. dec. 7. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ezeknek a kijelentéseknek konkrét alapja nincs.

1.baba:39+2 Magzatvíz elfolyt éjjel 2-kor,reggel 6:30-kor született a kislányom.Könnyű szülés volt.

2.baba: 39+5 Első fájástól számítva,ami még otthon volt,4 óra alatt született meg.Könnyű szülés volt szintén.

2012. dec. 7. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem akarlak el ijeszteni de nekem sokkal fájdalmasabb és nehezebb volt mint az első igaz egy órával nekem is hamarabb lett meg mint az első de akkor sem volt könnyebb.
2012. dec. 7. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

1.szulesem :fajasal kezdodott,10oraig tartott, 39+5

2.szinten fajasokkal indult,3ora alatt meg lett, visszont sokkal intenzivebb volt de lehet,hogy kozre jatszott a 4kg fiam, 40+4,

Egyiknel se kertem fajdalom csilapitott

2012. dec. 7. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat!!!;) azt hallottAm hogy intenzivebb a fajdalom. Ismerosom meselte. Hat kivancsi leszek mi lesz;) mar nagyon varom!!:)
2012. dec. 7. 16:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!