Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mensi 5. napján mekkora ez...

Mensi 5. napján mekkora ez esély terhességre?

Figyelt kérdés
Védekezés nélkül voltunk együtt aznap mikor elmúlt.Általában 26 naposak a ciklusaim.Nem szeretnénk még kistesót, de ha becsúszna persze megtartanánk.Van esély így terhességre?Vagy van aki ilyen együttlétből lett terhes?
2012. dec. 7. 15:27
 1/9 anonim ***** válasza:

Van rá esélyed. Nekem mensi után 2 nappal fogant a fiam:)


18hkm.

2012. dec. 7. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hűha....a fiam egy év után "sikerült", érdekes lenne ha most meg így:-)Mindig azt mondom hogy mikor nem akarja az ember azonnal sikerül, mikor meg a fél kezét odaadná meg nem akar összejönni.
2012. dec. 7. 15:38
 3/9 anonim ***** válasza:
Van ra esely. En a 9. napon voltam egyutt parommal, olyan 10 nap mulva kiderul, hogy osszehoztuk e. Meg mi is varni akarnank a kistesoval, de ha osszejon, nem katasztrofa, habar, kicsit nehez lesz (8 het mulva kapok szerzodest az uj munkahelyemen, jol neznenk ki, ha par hettel a szerzodes megkapasa utan kozolnem, hogy "ja bocs, terhes vagyok", szoval varni szeretnek meg par honapot) Majd megirom, mi lett az eredmeny, majd te is ird meg. Ha nem jott ossze, akkor viszont mostantol nagyon odafigyelunk.
2012. dec. 7. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Általában érzem mikor van peteérésem, most is, az együttlét pedig öt napja volt már.Így lehetséges??
2012. dec. 7. 15:39
 5/9 A kérdező kommentje:
Ok kedves utolsó, megírom, bár még karácsony tájékán lesz majd esedékes.Én is most kezdenék dolgozni, még egy évet várni szeretnék(a férjem oda lenne a boldogságtól ha baba lenne), de én még nem.Nehéz terhesség volt a fiammal, ez is közrejátszik.
2012. dec. 7. 15:42
 6/9 A kérdező kommentje:
Kedves Első, és neked hány naposak volta a ciklusaid?
2012. dec. 7. 15:43
 7/9 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Nekem mindig is 26 naposak a ciklusaim. És így van, ahogy leírtad, hogy amikor az ember nem szeretné, akkor jön össze a baba. Én is így jártam, spirál mellett fogant a baba:) De nem bánom:D
2012. dec. 7. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Tegnap enyhen megjon erzesem volt, ilyen nem szokott lenni pedig, mindig 1-2 nappal elotte szokott ilyen lenni, habar akkor erosebb fajdalommal jar. Megneztem a naptarat es tenyleg, pont 10 nap mulva leszek 29 napos, es altalaban 29 napra jon meg. Na majd meglatjuk...ha osszejott, akkor 8 nappal es 3 evvel kesobb fogant a lanyomnal. Erdekes lenne, mert ahogy megszuletett a lanyom, azota azt tervezem, milyen szep lenne ugyanaznap szulni:D (anyu megcsinalta, 2 ocsem oktober 29-en szuletett, en is kozel akkor, 12 nap elteressel) A napokban belegondoltam, hogy mi lenne, ha tenyleg jonne:D Ma lattam egy anyukat a kabe 2-4 hetes babajaval, olyan zabalni valo volt az a baba:D Kicsit huzos lesz, ha osszejott, de valahogy megoldjuk...meg nem is a munka a legnagyobb gond, hanem az, hogy most akarunk hazat venni, ahhoz hitel kene. 1 ember keresetere nem kapunk hitelt eleget. Csak addig kell fennalnia a munkaviszonyomnak, amig meg nem kapjuk a hitelt es meg nem vettuk a hazat. A haz torleszto reszlete meg ugyanannyi,mint az alberlet (Angliaban elek, itt mas kicsit), ha azt tudtuk fizetni egy keresetbol, akkor a hitelt is, de ha szerzodesem meglesz, egy ev utan vissza kell mennem, ha nem akarom elvesziteni a szerzodest, es vissza is akarok menni (lanyommal 2 evet voltam itthon, ugy kabe eleg is volt, mar nagyon dolgozhatnekom volt) Az egy evbol meg 9 honapig meg szinte ugyanannyit kapok "gyeskent", szoval tulajdonkeppen csak 3 honap lesz szukos. Anyagilag tehat nem lenne gond, csak ha most terhes vagyok, akkor nagyon gyorsan talalnunk kell megfelelo otthont, mig terhes vagyok, mert kulonben varhatunk meg mostantol 2 evet kabe...szoval csak ezert huzos...

Akkor meg te nem kezdtel el dolgozni? Az is huzos...hat...remelem kapsz gyorsan melot, plane ha osszejott a baba, jo lenne, ha mind e ketto sikerulne:D Baba is lenne, de nem lenne semmi gond:D

2012. dec. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Ha nekem most valami csoda folytán összejött volna, akkor pontosan, még napra is ugyanarra a napra lennék kiírva mint a három éves fiammal:-)Lehetne egyszerre tartani a szülinapot.

Nekem még nincs munkám, ahonnan eljöttem megszűnt gyes alatt.Ezért szeretnék még legalább egy évet dolgozni, anyagilag, és lelkileg is jó lenne kicsit kimozdulni itthonról.Fiam már ovis.Én nem gondolom hogy baba lenne a dologból amúgy, és úgy igazán nem vágyom még rá, persze eszembe sem jutna hogy ne tartsam meg vagy ilyesmi.Hát ha te ennyire örülnél, akkor hátha...:-)Úgy olvasom ki a soraidból hogy örülnél egy babának:-)

2012. dec. 7. 22:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!