Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A méhszáj nyílását, mindig...

A méhszáj nyílását, mindig haskeményedések és enyhe görcsök jelzik, vagy nyílhat úgy is h egyáltalán nem keményedik a has?

Figyelt kérdés
köszi a választ!
2012. dec. 7. 15:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Úgy is nyílhat,hogy észre sem veszed!
2012. dec. 7. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

akkor nem örülhetek annak h nem keményedik a hasam:/

25 hetes vagyok.

2012. dec. 7. 15:46
 3/4 anonim ***** válasza:

sajnos úgy is nyílhat hogy semmi tünete...egy ismerősöm 22 hetes ikerbabákat vesztett el így hogy minden oké volt semmi fájdalma nem volt nem érzett semmit aztán egyszercsak elment a magzatvíz bementek a kórházba és teljesen nyitva volt simán "megszülettek" a babák, de sajnos nem maradtak életben :( Most ezt nem a riogatásként írom le, csak hogy van ilyen is.

Én a második babámmal mikor terhes voltam egy darab fájásom nem volt és 37 hetesen 2211 voltam aznap mikor szültem pedig reggel az nst után (szintén semmit se éreztem) a dokim megvizsgált és mondta hogy innen már sehova se menjek mert 1222 voltam, 1 óra múlva burkot repesztettek (na onnantól már nagyon erős fájások kezdődtek hirtelen a semmiből) és 1ó20p múlva kezemben volt a lányom.

2012. dec. 7. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

köszi h írtál!


picit most elromlott a kedvem..:/

2012. dec. 7. 15:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!