Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tippelnétek? Hét? Plusszkiló?...

Tippelnétek? Hét? Plusszkiló? Nem?

Figyelt kérdés

elég csak hét,de ha valaki szeretne,akkor jöhet plussz kiló és nem is! :) puszi Nektek!!!

[link]


2012. dec. 8. 12:52
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem pici a pocakod,szép nagy,formás!És eltaláltam a hetet és a nemet!Juhéé!(Amúgy elmúltam már 5 éves:D) Mennyit híztál?Mi lesz a neve?

3 hetes kislány anyukája

2012. dec. 8. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
húúú!!!hát a hízást hagyjuk :),de amúgy 15 kg,a neve pedig Tóth Antónia Dorottya lesz! :)
2012. dec. 8. 15:40
 13/15 anonim ***** válasza:

Szerintem teljesen jó méretű a pocakod! És én is elég közel jártam, én írtam 38.hetet, lányt és plusz 12 kg-ot :))

Én most vagyok 33 hetes, nekem még sokkal kisebb a pocakom, és én kb.10 kg-ot híztam, így a saját pl-m alapján tippeltelek be, mert rajtad is látszik, hogy nem sok ment fel :)

2012. dec. 8. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

5ös válaszoló vagyok:

bocsi,de még csak az első babámat várom,és tapasztalatlan vagyok tippelés terén,ezért is írtam csak 30. hetet.

Mindenkinél más a pocak nagysága.Van akinek sokkal nagyobb a 37. hét végére,de láttam már olyat is,akinek kisebb volt 38 hetesen még a tiédnél is.

Gratulálok a kislányodhoz,és könnyű szülést kívánok neked!!Ja és egyébként a plusz kilót sem találtam el? :)

2012. dec. 8. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Ja már látom mennyit híztál.
2012. dec. 8. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!