Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális a gyakori aggódás,...

Normális a gyakori aggódás, hogy minden rendben legyen?

Figyelt kérdés

Második baba, mégis ugyanúgy aggódok érte, mint az elsőért 3 éve....

Ha valami görcs jön, máris aggódok... Holott tudom, hogy ennek semmi értelme és ésszel tudom is, hogy jobb volna nyugodtnak maradni, de van hogy rám ül az aggódás teljesen!


2012. dec. 9. 16:58
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem ez teljesen normális, én is nagyon aggódom, annak ellenére, hogy valójában nincs okom félelemre,mert minden tanácsot megfogadok amit az orvos mond, alapjáraton egészséges vagyok, sokat pihenek.

Persze nem akarok álomvilágban élni, tudom, hogy léteznek problémák és komplikációk a terhesség alatt, de amíg nem érint egyik sem, addig nem érdemes rajta gondolkodni meg parázni :)

Jó babavárást!

2012. dec. 9. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem is a második terhesség és nekem is 3 éve volt az első és most is ugyan úgy féltem őt mint az elsőt.Ez tök normális.Hányadik hétben vagy?Én 20 hetes 3 napos vagyok.Boldog babavárást
2012. dec. 10. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!