Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Huggies newborn vs. Pampers...

Huggies newborn vs. Pampers Premium Care? Tapasztalatokat várok.

Figyelt kérdés
Melyik jobb? A Pamapersben van ilyen háló, az jobban beszívja a foly. kakit? A Huggies hátul nekem gumisnak tűnik, és van ilyen nedvességjelző csík rajta. A Pampers nekem kicsit

2012. dec. 11. 14:52
 1/7 A kérdező kommentje:
Szóval annyit akartam, hogy a Pampers ami a mintacsomagban volt picit büdinek tűnik, bár elég vékony.
2012. dec. 11. 14:53
 2/7 anonim ***** válasza:
szerintem mind a kettő nagyon jó !!!
2012. dec. 11. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekünk a huggis sosem volt jó egyik gyereknél sem. A pampers tökéletes, tényleg nagyon jó. A pelusoknak van egy jellegzetes szaga, de ha kiveszed a csomagolásból, akkor elszáll a szag.
2012. dec. 11. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia!

3 kisfiú anyukája vagyok!

Nálunk a Huggies egyáltalán nem vált be és a New born Pampers sem :(

A Libero mini volt az egyetlen pelus amiből az anyatejes, folyékony kaki nem folyt ki.


Három gyereknél szinte az összeset végigpróbáltam, de csak ez az egy vált be.


Bár nekem fiaim vannak, lehet hogy kislánynál másképpen viselkedik a pelus nem tudom, bár újszülötteknél szerintem még mindegy...


A Libero mini hátuljában van "kakifogó háló"

2012. dec. 11. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A Huggies-t mi szerettük nagyon!
2012. dec. 11. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A kisfiamnál a Huggies Newborn volt a jó, ez az első hónapot jelenti, utána csak a Libero, majd 2 éves korától a Pampers.

Kislányomnál újszülöttként is a Libero, most 8 hetes, később nem tudom, melyik lesz...

Ja, és a Huggiest nem forgalmazzák jövő évtől, így én mást keresnék a helyedben. ( [link]

2012. dec. 11. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
premium care én ezt szeretem de viszont tényleg van egy kis büdi szaga én először azt hittem a kislányomnak ilyen a pisije már majd nem hívtam a dokit de előtte megszagoltam egy tiszta pelust.és rájöttem hogy az ilyen szagú.
2012. dec. 11. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!