Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 3 hetes terhességnél bekövetke...

3 hetes terhességnél bekövetkező vetéléskor jelentkezhetnek erős görcsök és vérzés?

Figyelt kérdés
A legtöbb helyen azt mondják, hogy nem jár tünetekkel ilyenkor még a vetélés, viszont én tegnap begörcsöltem és véreztem, nem menstruáció, az biztos, és ha visszaszámolok kb. 3 hetes lehetett a terhesség. már az elmúlt pár napban is éreztem szúró fájdalmat és a tűzíjáték alatt valaki még hasba is könyökölt.
2009. aug. 21. 15:25
 1/9 edus83 ***** válasza:
90%
Simán lehet vetélés,főleg ha darabos!!!!!!!!!!MÉRT NEM MÉSZ ORVOSHOZ??????NEHOGY BAJOD LEGYEN!!!
2009. aug. 21. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szia!


3 hetes terhesség nincs...

Tesztet csináltál? Mennyit késett?

2009. aug. 21. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 edus83 ***** válasza:
Én se tudok 3 hetes terhességről,mire teszt kimutatja vagyis meg kéne jönnie 4 hetesnek számolnak legalább is úgy tudom....
2009. aug. 21. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
63%
Én 3 hetes terhes voltam mikor az orvos mgálapította.Sima vizsgálatra mentem és ott derült ki,hogy babás vagyok.Menny orvoshoz az a biztos.
2009. aug. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
3 hetes terhességet még az orvos sem lát, mert még be sem ágyazódott, a nemvárt vérzésig még van egy hét, a baba meg 1 hetes. Amikor a baba 3 hetes, akkor a terhesség már 5 hetes. Kétféle időszámítás van, ne keverjük.
2009. aug. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem csináltam tesztet, meg sem fordult a fejemben, hogy terhes lennék, csak miután ez történt. Úgy tudom, kb. ilyenkor van a beágyazódás. Elmegyek orvoshoz mindenképp, meg tudják állapítani, hogy tényleg vetélés volt-e, vagy más, és azt is, hogy mennyidős volt a terhesség.
2009. aug. 21. 21:30
 7/9 A kérdező kommentje:

Persze lehet, hogy régebb óta voltam terhes, utólag belegondolva az utolsó menstruációm gyanúsan gyenge volt, de mivel komoly kapcsolatban éltem nemigen figyeltünk a védekezésre.

Ettől függetlenül jól vagyok, kicsit vérzik, kicsit fáj, de ez gondolom természetes ilyenkor. Szerintem az orvos is annyit mondana, hogy bízzuk a természetre.

2009. aug. 21. 21:36
 8/9 anonim ***** válasza:

És honnan tudod hogy ez nem a mensid egyszerűen?

Amúgy ilyen fiatal terhességnél ha simán kiürült minden a doki semmit nem tud megállapítani

2009. aug. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Onnan, hogy mielőtt megjön, feszül a cicim, idegesebb vagyok, és nem fáj ennyire, ez most úgy fájt, hogy azt hittem meghalok, és az is gyanús, hogy előtte véletlenül hasba küldött valaki, utána jelentkezett, ja és egy csomószor hánytam mostanában reggel, de azt hittem csak az idegesség. Ez nem folyamatos vérzés volt, mint olyankor, hanem egy rohadt nagy görcs és sok vér, most meg már szinte semmi.
2009. aug. 22. 23:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!