Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor kell indulnunk? Esetleg...

Mikor kell indulnunk? Esetleg már készüljünk, hogy még ma?

Figyelt kérdés

38+3 hetes vagyok, jövőhéten csütörtökön lesz programozott császárom. A dokim mondta, hogyha rendszeres fájásaim vannak, akkor azonnal menni kell, mert faros a babám, popsija van beilleszkedve, és akkor sűrgösségi császár lesz.

Kb 1 órája nagyjából 15 percenként keményedik a hasam. Felülről kezd feszülni, és sugárzik alulra is, tart 20-30 másodpercig, aztán elmúlik. Ilyen még sosem volt. De nincs mensis görcs, se semmi. Ha jobban rendszereződik, akkor induljunk? Első baba és nem tudom eldönteni.



2012. dec. 12. 22:26
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
??????????
2012. dec. 15. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Semmi:/

Ejszaka 1 orankent voltak brutal kemenyedesek derek-es mensifajdalommal vegsitve. Felkeltem rajuk, de aztan elmultak. Baba ma nem olyan aktiv, kemenyedek ma is, de kevesebbet.

Lehet, hogy megvarja a csutortokot a kiskanyunk :)

De mar olyan faradt vagyok, szinte semmit sem alszom ejszaka:(

Mehszajam multheten volt 2111. Vagyis 1 ujjnyira teljesen nyitva vagyok.

Nagyon szur es feszit a huvelyemben, lehet, hogy tovabb nyiltam.

2012. dec. 15. 15:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!