Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Még mindig nem érzem a babám...

Még mindig nem érzem a babám mozogni! Ez normális még ilyenkor?

Figyelt kérdés
Kicsit el vagyok keseredve! :( Sokaknál olvasom itt, hogy már a 16-17. héten érzik a babát mocorogni... Én az első babámat várom, 19 hetes és még semmi. Kicsit aggódom is emiatt, hogy vajon minden rendben van-e odabent! Fejlődik-e rendesen... Vékony testalkatú vagyok, vékony hasfallal, bár a lepény mellső fali. Ez számít valamit?
2012. dec. 15. 15:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem az alkat számít!Ha első baba,akkor teljesen normális.Én kb. a 23. hét környékén éreztem egyértelműen,hogy mozog.Mivel első baba volt,azt sem tudtam igazán mire kell figyelni,hiába olvastam róla rengeteget.Megélni egészen más!Ne légy elkeseredve,nem vagytok lemaradva és biztosan minden rendben van a picivel!Ne stresszelj,csak figyelj magatokra!Aztán egyszer csak majd rádöbbensz,hogy "igen,ez az!"

Boldog babavárást!

Egy első babás,10 hónapos kisfiú anyukája

2012. dec. 15. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Az első babámat a huszadik betöltött hét után kezdtem érezni. Ne aggódj hamarosan te is érezni fogod!!! A testalkat nem számít, vékonyka vagyok én is..
2012. dec. 15. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha 19 hetes vagy, akkor nemrég voltál genetikai UH-n, nem?

Azon minden rendben volt, nem?

Az első babánál mindenki később érzi. Na meg lehet, hogy vki csak mondja, hogy már érzi, közben meg nem is.

Ne foglalkozz vele, nem számít.

2012. dec. 15. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a biztatást!!

Kicsit türelmetlen is vagyok, mert már annyira szeretném érezni! Akkor már tényleg olyan valóságos lenne ez az állapot%! :)

Az uh-ra majd csak most megyek jövőhéten, már alig várom! Nagyon szeretném már látni és tudni, hogy minden rendben van!! :)

2012. dec. 15. 15:39
 5/7 anonim ***** válasza:
Ilyenkor kell visszagondolni arra, hogy UH-kon láthattad, hogy mozog ő, csak még nem érzed. Meg az is lehet, hogy érzed már, csak még nem jöttél rá, hogy az bizony ő. Nem kell nagy mozgásra gondolni, apró, finom kis érzések ezek még kezdetben. Feküdj hanyatt, és tedd a kezedet a hasadra, aztán várj. Én így csináltam. Elárulom, a 20. hét után kezdtem őket érezni, pedig ketten voltak. De érdekes volt, hogy ha a hasamra tettem a kezemet, akkor azt ők is megérezték, és mintha "odajöttek" volna. :) Talán már csak napok kérdése, és érezni fogod.
2012. dec. 15. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
26 hetes vagyok és kb 24 héttől érzem a picit de még most is ritkán!
2012. dec. 15. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Valahol olvastam h a 25.hétig nem kell idegeskedni ha nem érzed.különben eleinte bizsergés szerüt érzel csak.próbáld meg igyál kávét vagy egyél csokit és feküdj a hátadra,tedd a kezed a hasadra és hátha érzed.nekem ilyenkor mozog a legtöbbet és legerösebben.28hkm jó babavárást:)
2012. dec. 15. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!