Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Clexane-t vagy Fraxiparine-t...

Clexane-t vagy Fraxiparine-t szúró kismamák, anyukák! Hová adjátok az injekciókat?

Figyelt kérdés
Kedves Kismamák, Anyukák! 10 hetes vagyok és sajnos szúrnom kell magam végig + szülés után 6 hétig. Eddig 5 szurit adtam be a hasamba, de olvastam, hogy többen combba, felkarba szúrják. Keresgetem magamon a helyeket, hogy hová lehetne beadnom, ha a pocakom már nagyobb lesz, de szinte sehol nem tudom úgy összefogni a bőrt, mint a hasamon. Ti hová adjátok be? Válaszaitokat köszönöm!

2012. dec. 17. 09:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha magamnak kellett volna beadnom, akkor a hasamba kellett volna, mert egyedül csak azt tudom összefogni-másik kézzel szúrni. De beadta a párom, mindig felkarba.
2012. dec. 17. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Fraxiparine-t kaptam/adtam 1 hónapig. 2 hétig a kórházba a vállamba adták, én itthon magamnak a combomba adtam be. Nekem a combot mondták és mivel a végén voltam már a terhességnek, amikor el kezdtem kapni, nem mertem volna a hasamba adni.
2012. dec. 17. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia, én kb. a 26. hétig a hasamba adtam, de amikor már nem tudtam összecsípni a bőrt, akkor onnantól a combomba adtam, jó fentre (már majdnem a fenekem oldalába, a csípőcsonttal kb. egy vonalba), mert a combomon sem tudtam normálisan összecsípni a bőrt.
2012. dec. 17. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!