Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit tennél ha megtudnád, h...

Mit tennél ha megtudnád, h terhes vagy (de volt már 1abortuszod régebben) de ugyanekkor a családban tragédia tragédiát követet?

Figyelt kérdés
A tragédia alatt halálesetet értek!
2012. dec. 19. 17:51
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a terhességet nem befolyásolná egy haláleset családon belül.

Én soha nem lennék képes egy gyereket sem megölni, nemhogy kettőt.

2012. dec. 19. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
74%
Megtartanám a babát.Hogy eltereljem a gondolataimat a rossz eseményekről.
2012. dec. 19. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem, mi köze annak, hogy volt abortuszom, meg (ha jó értem) többen meghaltak a családból ahhoz, hogy terhes lettem.


Az, hogy valaki teherbe esett, attól függ - a szexen kivül -, hogy védekezett-e.

Ha terhes valaki, akkor vagy megtartja, vagy elveteti - habár ezzel az opcióval csak nagyon indokolt esetben lehet egyetérteni.

Viszont az általad felsorolt eseményeknem semmi köze ehhez.

2012. dec. 19. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
És ha párod rokonaival nem felhőtlen a viszonyotok?
2012. dec. 19. 18:06
 5/17 anonim ***** válasza:
Ezt meg végképp nem értem neharagudj. Itt arról van szó, hogy mindenféle indokot kitalálsz, csakhogy elvetesd a gyereket!
2012. dec. 19. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
DEHOGYIS AKAROM ELVETETNI!Csak nagyon szar a helyzet és ezért kérdeztem!Nem csípnek(ugymond nem engem kébzeltek el a eiuk mellé)és mivel itt lakunk náluk a helyzet még rosszabb!
2012. dec. 19. 18:29
 7/17 anonim ***** válasza:
78%

Nem Te leszel az első, aki nem jön ki anyóssal. Ha a pároddal jól meg vagy, akkor hol itt a kérdés. Ha meg nem akartál tőle gyereket, akkor arra előbb kellett volna gondolni...

Ne tetézd a haláleseteket egy újabbal.

Részvétem.

2012. dec. 19. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Nagyon örülnék 1picurinak,de egyszerűen megbolondulok ebbe a helyzetbe!Mindenbe belekötnek,mindenért mi vagyunk a felelősek,minden a mi hibánk!A hátunk mögött kitárgyal minket az egész rokonságának és ez szószerint így van!De mindegyik ilyen!A szemünkbe mi vagyunk a jók ahogy nem látnak minket mindenki más jó csak mi nem!Ezért tartok az egésztől!Én magánéletet szeretnék de így nincs!Megnézi mi van a szekqényeinkbe,hüttőnkbe stb,stb
2012. dec. 19. 18:34
 9/17 anonim ***** válasza:
El kell költözni!
2012. dec. 19. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Igen,ez lenne az ésszerű,DE!Utána megkapnánk azt,mert h csak így itt hagyjuk őket a szarba inkább elmenekülünk bla blát!
2012. dec. 19. 18:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!